Arama sonuçları: *

1. K

Bilgisayar Asla Kapanmıyor

onu yaptım
  2. K

format atıp denenmeli mi sizce
  3. K

başımıza iş aldık
  4. K

asus b450 plus anakartım var garantiye mi vereyim sizce
  5. K

bios pilini çıkardım tekrar taktım onu yazmayı unutmuşum komple söküp öyle mi çalıştırayım
  6. K

arkadaslar lütfen artık yardım edin 5 saatir bilgisayarın bu sorunu ile uğraşıyorum sorunumun net olarak şudur : Bilgisayarı kapat dediğimiz zaman kapatma ekranı geliyor ve ekran kapanıyor fakat kasa asla kapanmıyor fanlar hala dönüyor ekran kartı power supply vb. Bilgisayarı tuştan kapatmak...
  7. K

bilgisayar sürekli mavi ekran ve otomatik reset atma

arkadaslar herkese iyi günler bilgisayarım belirsiz yere reset atıyor bunun belli bir süresi yok acıyorum 10 15 dk belki de 1 saat sonra res atıp acılıyor eger bir oyun girmek istersem mesela lol veya random sistem istemeyen bir oyun bile girdiğim zaman oyun kapanıyor ve atikmdag.sys mavi ekran...
  8. K

windows güncellemesi sonrası pc siyah ekranda kaldı lütfen yardım

arkadaslar hp laptop windows 10 güncellemesinden sonra pc acılıyor fakat siyah ekran ve mouse imlecinde kalıyor ne yaptıysam düzelmedi bir türlü güvenli moda da giremiyorum yarın sınav var nasıl bir yol izlemem lazım
  9. K

Bilgisayarda Donma Ve Çeşitli Problemler

ssd veya harddiskte hata olabilir ekran kartını farklı bir bilgisayarda deneme şansın varsa onu da dene
  10. K

bu sarı ışık neden olur

n11
  11. K

bu sarı ışık neden olur

sizce olumlu olur mu
  12. K

bu sarı ışık neden olur

sizce olumlu bir dönüt alınır mı 1606306732 cok garip sizce olumlu bir dönüt alınır mı
  13. K

bu sarı ışık neden olur

VIEWSONIC 27" VX2758-PC FHD CURVE 1MS 144HZ FREESYNC HDMI D-SUB GAMING MONITOR 1606306600 hayır hocam hiçnir darbe yok durduğu yerde bi sabah açtım böyle
  14. K

bu sarı ışık neden olur

bozulcak mı yani 2 ay oldu daha 1606306475 daha iki ay oldu hocam nasıl yani ne yapmam lazım
  15. K

bu sarı ışık neden olur

Top Bottom