Arama sonuçları: *

1. korro

1 Sonraki Hafta Epic Games Store'da CyberPunk2077 Ücretsiz Miş..?!

Allahsız Epic yapma bunu, ya da Phantom Libertyi de ver en azından ucuza...
  2. korro

🔥İndirim Ubisoft Tüm oyunlarda %85 e varan indirim 🔥🔥

Zaten para vermeye değer bir oyun yoktu, GamePasste var kayda değer Ubi oyunları beleşe.
  3. korro

Epic games indirimlerinden ne almalıyım bütçe 280

strateji seviyorsan 158TLye steamded fiyatı 7bin TLlik Utimate Europa Universalis 4 paketi var epicte.
  4. korro

Kalıcı Ücretsiz EPİC GAMES BU GÜN Kİ BEDAVA OYUN AÇIKLANDI !

Evet epic çöpte veriyor orta halli de veriyor, ama steam bin yıllık 1-2 oyun veriyor senede. hele bu dolarlaşma olayından sonra steame uyuzum artık...
  5. korro

Call of Duty®: Modern Warfare® İNDİRİM

BF1 ile BF5i Amazon beleş verdiydi zamanında hey gidinin Bezossu
  6. korro

Call of Duty®: Modern Warfare® İNDİRİM

50bin tane COD oyunu yaptılar, tavşanın suyunun suyu diye diye söğüşlüyorlar milleti...
  7. korro

Days Gone Voidu 108,57 TL

yok gelmedi hocam, yarın sanırım yeni keyler gelecekmiş satıcıya. sağolun ilginiz için
  8. korro

evet ettim, heralde yarın yollarlar bakalım kısmet.
  9. korro

hanxgameden aldım ama 10-15 dk geçti hala kod falan düşmedi sisteme, oysa stokta var gözüküyordu?
  10. korro

açık evet, steamden HBden falan alıyorum normalde ama bu Voidu sorun verdi nedense, neyse napalım kısmet değilmiş.
  11. korro

İş bankası bankamatik kartıyla veya ona bağlı Nays ile denedim hep hata veriyor, illa kredi kartımı lazım? 1698795370 İş bankası bankamatik kartıyla veya ona bağlı Nays ile denedim hep hata veriyor, illa kredi kartımı lazım?
  12. korro

İş bankası bankamatik kartıyla veya ona bağlı Nays ile denedim hep hata veriyor, illa kredi kartımı lazım?
  13. korro

Kasım Ayının Gamepass Oyunları Belli Oldu! (FM24 İçerir!)

FM25 çıkana kadar duracak diye biliyorum, ayrıca Wartales çok zevkli bir RPG oyunu.
  14. korro

🔥İndirim Epic games Sherlock Holmes indirimi

5tl ye aldıydım steamden geçen seneydi sanırım, yada 2 sene oldu ama hala oynamadım lol
  15. korro

❌İndirim Bitti! Bethesda Oyunlarında İndirim var

iyi işte 2-3 yıllık GP aldıysan sorun yaşamazsın zaten
  16. korro

❌İndirim Bitti! Bethesda Oyunlarında İndirim var

hepsi var Gamepasste haberiniz olsun
  17. korro

Ana Konu Steam Yaz İndirimleri Başladı! (Nays ile %20 Cashback Var)

Herkese iyi geceler, ben Naysı kullanarak 200tlye Rust aldım Steamden, bu paranın 80tlye yakını Naystaki eski harcamamdan geldi. Şimdi iade ettim ve Rust kütüphanemden silinmiş ama para geri gelmemiş, acaba ne kadar bir kesinti olur eğer olursa? Birde Rusttan sonraki gelen %20 ile de toplam...
  18. korro

2023 STEAM YAZ İNDİRİMLERİ 262 OYUN ÖNERİSİ: SON VURGUN!

ne bulursa koymuş listeye ama bi tane bile alacağım oyun yok içlerinde
Top Bottom