Arama sonuçları: *

1. L

İnput lag çözümü var mı?

Merhaba, Ryzen 5 7600 işlemci, 3080 Ti Gainward Phoenix ekran kartı, 32 GB RAM, 850W antec Gold PSU, X670e Pro RS ASRock anakartım var. Onun dışında disk olarak da Windows 1TB M.2 SSD kurulu arka tarafta 2 tane HDD 1 tane SanDisk SSD var. Bazen oyunum çok akıcı olurken bazen hiç olmuyor...
  2. L

Çözüldü✓ 240Hz Monitör 60Hz hissi veriyor

Akıcı olmasını engelleyen şey bu input lag denilen olaydan kaynaklanıyor değil mi? yoksa sadece adamı geç görmemimi sağlıyor input lag? 1710641479 bu adamın hangi videosunu izlemem lazım atmışsın da hangi video nerden bulacagım
  3. L

değerlerim normal mi hocam bi bakarmısınız
  4. L

nasıl ölçebilirim anlatıcı var mı
  5. L

bende dareu var uygulamadan 4000hz 1 ms yapıyordum bunu 1000hz 7ms bırakayım bari siz bunları ayarladınız mı sadece ön portamı taktınız usb girişini?
  6. L

Oyunlarda akıcı değil de bunu yaptıktan sonra akıcı mı oldu yani
  7. L

İnput lag olmaması için 240Hz monitörde en az 240 FPS mi almak lazım?

Sorumun cevabı bu değil ki o siteler en az input lag veren monitörü söylüyor benim söylediğim farklı.
  8. L

İnput lag olmaması için 240Hz monitörde en az 240 FPS mi almak lazım?

Merhaba, bu input lagdan çok çektim bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi? Oyunumun akıcılığı arada gidiyor Valorant'ta harita seçiyor. İnput lag yememek için akıcılık gitmemesi için monitörün Hz'si kadar bir FPS'mi almak gerekiyor en az örneğin 240Hz'e 240FPS en az düşerse input lag mı...
  9. L

Bilgisayarımı Elektrikle Oluşacak Sorun İçin Sadece UPS Korur Mu?

Merhaba, makinamı elektrikle oluşabilecek her türlü sorun için olabildiğinde korumak istiyorum. Sadece UPS alsam bu yeterli olur mu? Yoksa akım korumalı priz regülatör felanda almam gerekir mi? Son olarak benim aklımda ana prize regülatör alıp o regülatörün üstüne de akım korumalı priz takmak...
  10. L

Anakart nasıl çıkarılır?

Anakart aynası vesaire var teorik bilgim var ama teknik açısından hiç ellemedim anakartı ve işlemci fan la beraber diğer parçaları söküp takmışlığım var. Nasıl sökebilirim aynayı ve anakartı işlemciyi dikkat edilmesi gerekenleri anlatırmısınız rica etsem. Anakart değiştirecegim hwid ban...
  11. L

Google Senkronizasyon olması için Ne yapmak gerekir?

Merhabalar. Uzantılar yükledim bir sürü bunu kaydetmesi için senkronizasyonu kapatıp tekrar mı açmam gerekir? Yoksa yüklediğim gibi o google hesabıma kaydolur mu?
  12. L

Bios ayarları nasıl olmalı?

Merhabalar, PC ayarlarımı bu şekilde değiştirdim normalde eski halinde olunca ekran 5 dakika sonra kapanınca uzun süre ellemessem pc yi uyku modu kapalı olmasına rağmen kendi kendine restart atıyordu. Ama UEFIYI Legacy yaptım o sorun şimdi yok sizce bu ayarlar çok önemlimi nasıl olmalı BİOS...
  13. L

Bu Kablolar Neyin Kabloları?

hmm anladım diğer girişi nereye takılıyor peki 3 pinli ARGB anakarta takılıyorken diğer girişi de kontrolcüye mi?
  14. L

Bir şey farkeder mi? ve bir ağzı anakarta diğer tarafı nereye hocam bunların?
  15. L

Aerocol one e-clipse kasa var şuan içinden kontrolcü çıktı fanları felan ona bağladım. Reset SW tuşunuda kontrolcüye bağladım reset tuşuna basarak ışıkları kontrol ediyorum lakin bu kablolar boşta kaldı bu kablolar ne işe yarıyor? Anakartım MSI B450 Max tomahawk.
  16. L

Bilgisayarım Sehpadan Düştü Bir Sıkıntısı Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Benim ki yan değil direk ön tarafın üstüne düştü ön tarafı yamuldu kasanın 1617456181 yok sıkıntı yok da banada öyle geldi fazla yüksek değil yerden bir de halı gibi kumaş bir şey vardı onun üstüne düştüde genede etkisi oldu tabi çünkü ön tarafı yamuldu kasanın 1617456220 kartım rx 5600xt...
  17. L

Açıldığı gibi işlemci sürülmesi gerekiyor yani yeni macunun? benim ki 1 yıl olduğu için mi yoksa genel olarak yeni sürülse bile açıldığı gibi değiştirmek mi icap ediyor?
  18. L

Kendi orjinal macunu işlemciyi aldığımda fanın üzerine sürülüydü 1 yıl oldu.
  19. L

İşlemci yamuldumu diye açıp bakarsam açtığım için termal macunu yenilemem gerek değil mi açıldığı için?
  20. L

İşlemci yamuldumu diye açıp bakarsam açtığım için termal macunu yenilemem gerek değil mi açıldığı için?
Top Bottom