Arama sonuçları: *

1. L

Mining Yapan Arkadaşlar Sıcaklık Değerlerinizi Paylaşır Mısınız?

Hocam çok düşük değerler alıyorsunuz nasıl? benim sıcaklıgım 52-55 derece arası hangi kart sizin ve ne kazıyorsunuz?
  2. L

Fan Hızım Çok mu Düşük?

Görselde gördüğünüz ethereum kazarken ki ayarım lakin bazılarında fan hızı 40 iken 1700RPM oluyormuş benim ki 70 civarlarında herhalde ama 2182RPM bu değer az değil mi? Kart modeli: msı rx 5600xt gaming mx kart sıcaklığı bazılarında 45 derece oluyormuş imkansız gibi bir şey herhalde ethereum...
  3. L

Ethereum Değerlerinde Bir Sorun Mu Var?

Ethereum durumuna göre değişiyor. Minimum 700TL şuan.
  4. L

Ben denemedim de default ayarlarda başlattığınızda 41 kazıyor galiba da sıcaklık yüksek oluyor MAX. ne kadar sıcaklık oluyor 70 oluyor mu? ve fan ayarını yarıdan çok arttırdığınızda default ayarlarda sıcaklık ne kadar oluyor?
  5. L

Teşekkürler, RX 5600XT var bende siz mining yapıyormusunuz? Eğer yapıyorsanız voltaj ve MHZ nedir sıcaklıkla beraber? 1622874524 Teşekkürler, RX 5600XT var bende siz mining yapıyormusunuz? Eğer yapıyorsanız voltaj ve MHZ nedir sıcaklıkla beraber?
  6. L

Phoneixminer ile kazım yapıyorum ama orda ki MH 40 civarlarındayken, Binance pool havuzunda gerçek zamanlı madencilik gücü 28.63 diyor. 24 saat dede 36.69 diyor. Bu normal mi yoksa bir hata mı var?
  7. L

RX 5600XT Ekran Kartı Ethereum Ne kadar kazandırıyor?

Hangi havuzu kullanıyorsun ve hangi yazılım ile kazıyorsun ben phoneixminer ile kazıp binance pool aktarıyorum ondan olabilir mi? 1622777845 Hangi havuzu kullanıyorsun ve hangi yazılım ile kazıyorsun ben phoneixminer ile kazıp binance pool aktarıyorum ondan olabilir mi?
  8. L

RX 5600XT Ekran Kartı Ethereum Ne kadar kazandırıyor?

Merhabalar. Bu ekran kartıyla 25-30TL alırdım günde şimdi 15-20TL civarı kazanıyorum 24 Saat de sadece 1-2 saat kapatıyorum. Bi iş mi var bunda siz bu kartla ne kadar kazanıyorsunuz?
  9. L

Binance Yerine Kastığım Tutarı Direk Paribu Cüzdanıma Akıtabilir miyim?

50tl var bende minimum 10 USD istiyor
  10. L

Ne anladım ben bundan 100TL üstü komisyon alıyor.
  11. L

Merhabalar, benim kastığım tutarlar direk binance pool hesabıma geliyor lakin ben direk kastığım tutarın PARİBU hesabıma gelmesini istiyorum bu mümkün mü?
  12. L

Ethereum Binance Hesabımın Hangi Kategorisine Düşüyor?

Merhabalar, ETH kasıyorum ama binance sitesinde nerde paramın görüldüğünü bulamadım yardımcı olurmusunuz.
  13. L

Kastığım Ethereum Binance Hesabıma Hangi Sekmede Düşüyor?

Merhabalar. bu videodakinin aynısı şekilde yaptım işlemleri ama binance üzerinden kastığım ETH nereye düşüyor bulamadım yardım edermisiniz.
Top Bottom