Arama sonuçları: *

1. mszeyrek

Bu dönemde PS4 almak mantıklı mı?

hayır
  2. mszeyrek

PC'den PS5'e geçmeyi düşünüyorum. Mantıklı mı ? [Anket dahil]

konsolda bir oyun 700tl haberin var mı ?
  3. mszeyrek

Ps4 Tarafında Çerezlik İndirim!

yıllar önce eski bir oyun değilken arkham knightı 50tlye almıştım. (2016 falan sanırım -ps4) simdi 6 senelik oyun 55tl.
  4. mszeyrek

Ps4 satsam ne kadara gider?

Oyunsuz bu fiyata satıyorlar daha fazlaya gider bence.
  5. mszeyrek

Karşı taraf takas yapmıyor bana para lazım olduğu için satıyorum. O paranın üstüne ekleyip PCyi alacağım.
  6. mszeyrek

Zaten pcyi kontrol etmeden satmam ps4ü 1611394354 Hesapta god of War da var bu arada. Yazmayı unutmuşum. 1611394542 Ps4 kaç a gider ben onu sordum kimse de bir şey demedi.
  7. mszeyrek

Herkes pcye bakmış da ps4 ü kaça satarım sorusunun cevabı yok bayağı oyun var dediğim gibi. 1611394130 Görmeden almayacağım zaten. Bakarım bir sorun oldu almam.
  8. mszeyrek

Kasa kasa oyun oynamak aynen çok zevkli gerçi kararsızım 2. Dualshock u satsam mı diye sonuçta psde gamepad de zevkli. Gerçi olmadı ileride başka bir gamepad alırım.
  9. mszeyrek

Büyük ihtimalle yurtdışından getirmiş ama bilemem sıfır fiyatından da düşmek lazım 2. El sonuçta. Fiyatı daha yüksek koymuştu düşmüş demek satamadı.
  10. mszeyrek

Yazmayı unuttum ps4 1tb hiç bir sıkıntısı yok biraz sesli gidip temizletirse bir şeyi kalmaz.
  11. mszeyrek

Darboğaz falan sonuçta 144fpsi zaten alırım rtx 2060 almaktan iyidir.
  12. mszeyrek

Şöyle bir PC ilanı ver letgoda. 7k diyor buna. Benim ps4 slim 1tb iki dualshock V2. Psde glitch oldu plus olmadan online oyun oynanabiliyor. (Hesabın e postasini şifresini değiştirip hesabı da beraber vereceğim) Hesaptaki oyunlar NFS rivals star wars battlefront Gta v Rdr2 Ltou...
  13. mszeyrek

Linkteki dualshock orjinalmi

Var. Ama orijinal olduğunu sanmıyorum orjinali 650-700 oluyor.
  14. mszeyrek

Iraktan ps5 digital edition alınır mı?

Kutulu da oluyor diye biliyorum bölge. Dijitalde türk hesabını girersen istediğin gibi oynayabiliyorsun ama vazgeçtim sistem toplamak daha iyi bence bir oyun 700tl olmuş.
  15. mszeyrek

Death strandingden başka oyun önerir misiniz

Rdr2 234tl olmuş.
  16. mszeyrek

Death strandingden başka oyun önerir misiniz

Gow oyna pahalı da değil o kadar
  17. mszeyrek

Sony Playstation Raytracing özelikleri

8k oyun oynatmıyor yalnız. 4k60 bile rt açınca 4k30 oluyor. 1607089025 Eskiymis konu neden derdime düştü acaba.
  18. mszeyrek

Sony dualsense şarj istasyonu güzelmi?

Gereksiz bence.
  19. mszeyrek

PS3 Super Slim Kırmızı Ne Kadar Eder?

zamanında 400e satmıştım 5 sene çnce falandı o zaman konsolun daha 2 senelik oyunları falan da vardı ama şimdi son çıkan AAA lar 2013-4 de çıktı o konsola.
  20. mszeyrek

PS3 Super Slim Kırmızı Ne Kadar Eder?

Evinde pc varsa kendinde atarsın bir çip cihazı var gerçi 50tlye falan alıyorsun torrent indirip atıp oynuyorsun. Korsan oynancaksa korsana da para verilmez zaten.
Top Bottom