Arama sonuçları: *

1. M

FORMAT SONRASI OLUŞAN HATA

Windows kurulum ekranında mi ?
  2. M

Hocam ona baktım da ben sata information kısmında zaten M2 ssd gözükmezmiş ben bios güncellemeye bakayım bir
  3. M

Asus prime b450 m k 2 1682541448 Hocam şöyle bir sorun var biosu kurcalarken M2 N/A olarak gözüküyor ama sağ tarafta boot menüsünde ssd gözüküyor
  4. M

Ssd görünüyor biosta
  5. M

Yeni M2 ssd aldım format attıktan sonra düzenli çalışıyordu başka bişey için bilgisayarı yeniden başlatmak istedim ve bu hata ile karşılaştım sorun ne olabilir?
  6. M

BİLGİSAYARA GÜÇ GELİP GİDİYOR

Bilgisayarın power tuşuna basıyorum 1 saniyelik güç gelip gidiyor bir türlü açılmıyor nasıl çözebilirim ?
  7. M

Çözüldü✓ (ACİL) FORMAT ATARKEN ÇIKAN HATA

Bide Windows kurulu rufus ile guncelledikten sonra format atabilir miyim yeniden format dosyası oluşturmama gerek var mı ?
  8. M

Yeni USB alırsam sorun düzelir mi bide uyumlu USB falan nasıl bakicam
  9. M

USB ile Format atarken su hatayı alıyorum acil yardım
  10. M

Ekranda böyle bişey çıkıyor

monitörü yeni aldım ya
  11. M

yok olmuyor aynı devam ediyor da bir dönüştürücü degiştirmem gerekiyor galiba
  12. M

yo olmuyor böyle oluyo 1 dk kadar falan sonra ekran geri geliyo bazen saniyesinde geri geliyor
  13. M

ryzen 5 5500 işlemci 3200 mhz 16 gb ram rx 6600 ekran kartı 1670013233 tamamdır hocam teşekkür ederim
  14. M

evet amd rx 6600
  15. M

evet
  16. M

ne dönüştürücüsü hocam ?
  17. M

çok sık olmasada ekranda böyle bir şey çıkıyor arada sırada bunun nedeni veya çözümü var mıdır ?
  18. M

arka panel jak girişleri çalışmıyor

arkadaşlar arka panel jak girişleri ne yaptıysam çalıştıramadım çözümü nedir ?
  19. M

USB SES KARTI CIZIRTI SORUNU

Arkadaşlar selam daha yeni usb ses kartı aldım önceden kullandığım bozulmuştu.Fakat yeni aldığım ses kartında mikrofonla ilgili bir yere girince cızırtı başlıyor o yerden çıkınca gidiyor mesela obs e girince cızırtı geliyor obs kapatınca gidiyor.Discord arama girince veya ses ayarlarına girince...
  20. M

pc kulaklıgı görmüyor nedeni nedir ?

usb 36 ve 52 gibi şeyler var onları yanlış takmış olabilir miyim anakart üzerinde
Top Bottom