Arama sonuçları: *

1. mutlu pide

Steam Hesabım Çalındı Yardım

1-2 saat
  2. mutlu pide

Steam Hesabım Çalındı Yardım

Daha sonra tekrar denemekten başka şansın yok gibi
  3. mutlu pide

Steam kar ettiren oyun önerisi

Yetmez
  4. mutlu pide

Doymaz
  5. mutlu pide

Yükseltebilirim yazmıştım
  6. mutlu pide

Kar ettiren derken 1 TL'ye alıp düşen kartları 2-3 liraya falan satmaktan bahsediyordum
  7. mutlu pide

Elimde 7 TL var ama çok oyun öneriniz varsa arttırabilirim. Ayrıca hentai oyunu olmasa güzel olur profilde onlarda hentai oyunu olsa hoş durmaz ama zorunlu değil. Öneri alabilir miyim?
  8. mutlu pide

Maalesef son kale düşüyor (STEAM KUR ZAMMI)

Bizim ülkenin satışları hiçbir zaman yüksek değildi. Ülke hiçbir zaman korsan oyunculuğu bırakacak düzeyde değildi. Eskiden de herkes korsan indiriyordu orijinale para verilir mi diye şimdi ise pahalı diye istesek de alamıyoruz.
  9. mutlu pide

Steam oyunların key olarak nasıl satın alınır..?

https://gaming.stackexchange.com/a/284547 Bu yorumu buldum. Key değil ama mantığı benziyor. Ya da direk hediye olarak göndersen de aynı şey.
  10. mutlu pide

Bedava discord nitro doğru mu

Hayır. Ama bir çılgınlık yapıp hesabının çalınmasını istersen linke basabilirsin.
  11. mutlu pide

Games For windows live tam olarak nedir ?

Beğenilmediğinden diye hatırlıyorum yanlışım olabilir. Zaten yerine Microsoft Store geldi.
  12. mutlu pide

Games For windows live tam olarak nedir ?

Xbox Live'ın PC sürümü gibi bir şey.
  13. mutlu pide

Steam açılmıyor yardım

Silip yüklersek oyunlar gidiyor. Yedeklemek içinse Steam'den yedeklemek lazım. Yani galiba.
  14. mutlu pide

Flashpoint güvenli mi?

Does Flashpoint pose any security concerns? Not that we know of. The entirety of our application suite (minus Infinity's game-downloading tech) can't connect to the open internet; any registry changes made by Flashpoint Secure Player are removed once the game is closed; all incoming...
  15. mutlu pide

STEAM SİLME İLE İLGİLİ.

He o zaman fark etmez.
  16. mutlu pide

STEAM SİLME İLE İLGİLİ.

Bende demiyor? SS atar mısın?
  17. mutlu pide

STEAM SİLME İLE İLGİLİ.

Oyuna sağ tık > özellikler > yerel dosyalardan yedekle yapıcaksın yanlış bir şey yapma.
  18. mutlu pide

STEAM SİLME İLE İLGİLİ.

Oyunu yedekle sonra oyunun dosya konumunu sil.
  19. mutlu pide

STEAM SİLME İLE İLGİLİ.

Steam'in ayarlarından yedeklersen sildikten sonra geri yükleyebilirsin. Ama direk oyunun dosyalarını masaüstüne atma. Steam'den yedekle.
Top Bottom