Arama sonuçları: *

1. N

Gate io güvenilir mi?

Gate io da hemen hemen tüm coinler olduğu için ikisini birden kullanmanızı tavsiye ederim. 1634743980 Referans iki tarafa da fayda sağlıyor. Yani birinin referansıyla üye olursanız hem ona indirim sağlamış oluyorsunuz sürekli olarak hem de işlemlerinden karşı tarafa komisyon gidiyor. Bir...
  2. N

Gate io güvenilir mi?

Hocam ben Binance kullanıyordum dünyanın en büyük borsası diye. Binance daha önce sıkıntı yaşadığında paralarımızı iade etmişti. Bu yüzden daha çok güveniyorum Binance'ye. Kayıt olmak isterseniz oradaki referans bağlantım da bu: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=JI1RHARS %10 indirim...
  3. N

Gate io güvenilir mi?

Hocam gate io bana göre dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olmasının sebebi yaklaşık 1000 adet coini barındırıyor olması. Neredeyse tüm coinler burada listeleniyor. En fazla coinin listelendiği borsa gate io. Tamamı olmasa da %95'i vardır bence.
  4. N

Gate io güvenilir mi?

Bildiğim kadarıyla yanıtlarım hocam.
  5. N

Gate io güvenilir mi?

Bu borsaya kayıt olurken mutlaka referans indirimi bulun hocam. En yüksek referans indirimi %30'dur bu borsada. Örneğin 1000 dolarlık işlem açıyorsanız ve sizden 1 dolar alıyorsa her alım - satım yaptığınızda, bundan %30 kurtulabilirsiniz. Böylece 70 cent alır. Sürekli alım satım yapacağınız...
Top Bottom