Arama sonuçları: *

1. ogulcankn

Tyt Temeli Olmayan Biri 11.sınıfta Nasıl Çalışmalı

Özellikle bu çok soru çözme mevzusu geometri de fazlaca var. Geometri çok soru çözmekle pekişiyor maalesef...
  2. ogulcankn

Tyt Temeli Olmayan Biri 11.sınıfta Nasıl Çalışmalı

Kendin program hazırlamayı dene kesinlikle ve üç gün çalıştıktan sonra "amaaan sıkıldım gideyim de bir valo gireyim" deme. Az az olsa da çalış zaten TYT pek zor değil. Sistemli olduktan sonra çok rahat bitirebilirsin. Temelin yok ve 11. Sınıfsın o yüzden illaki aklında kalan birkaç konu vardır...
  3. ogulcankn

İktidar değişirse imam hatiplıler sıkıntı yaşarmı?

Toparlanacağına inancın var mı gerçekten :d?
  4. ogulcankn

Liselerde 2.sınavların iptal olması gündemde peki ya sınavları olanlar?

2. Sınavları yapan okulların yapmaması gerekirdi sonuç olarak ertelendi. Aceleye getirip bir an önce bitirmek istediler. İptal olacak gibi geliyor bana. Sınavı olanlarda 2-3 gün konuşur sonra unuturlar. Notları girilen birkaç arkadaş varmış silinme ihtimali olabilir. Bazı okullara da 12...
  5. ogulcankn

#WHOSaveTurkishStudents

Bizim pazartesi (1 Mart) sınavlarımız başlıyor. Giderim ve iptal olursa... Günlerdir çalışıyorum sanırsam yine boşa gidecek...
  6. ogulcankn

Lise nasil bir yer ??

Kanka boy uzunluğu mevzu ise 1.93'üm :) Ya demek istediğim şey boşuna kavga etmeyin. Zaten onların işi sizle uğraşmak olursa ve siz kendinizi ezdirirseniz zehir ederler o seneyi. Gidip adamla kavga etmeyin, boşverin. Siz dersinize ve agalarla olan eğlenmenize bakın.
  7. ogulcankn

Lise nasil bir yer ??

Kendini ezdirme dostum. Altı üstü senden 3 yaş büyükler var. Abi vs. deme asla, sonra havalanıyorlar. Kendini ezdirirsen devam ederler. He ama gidip adama da ters bir hareket yapma. Sadece kendini ezdirmemeye bak.
  8. ogulcankn

Lise nasil bir yer ??

Arkadaş ortamını iyi seçersen ortam olarak gerçekten güzel oluyor. Fakat derslerine çalışmazsan, önem vermezsen düşük notlar alma ihtimalin yüksek. Çevre yaparsan (basketbol takımındayım) herkesin seni tanıması veyahut senin onları tanıman güzel oluyor. Genel olarak sana ve ortamına bağlı.
  9. ogulcankn

Bilim kurulu ne zaman yapılacak ? Sınavmar iptal olucak mı ?

Evet 17.00'da toplanıyorlar. 19-20 gibi açıklama olur bence.
  10. ogulcankn

Sınavlar olsa dahi adil olmayacak ki. Bazı okullar sınav sorularını vermiş, bazı öğrenciler derslere giremiyor. Bu yüzden eğitim sistemi ve bu sınav mantığı bilmiyorum...
  11. ogulcankn

Bazı okullar da sınıflar 40 kişi olduğunu düşünürsek...(Fazlası olan okullar var)Bir sınıfa 20 kişi düşüyor, yine de fazla. Ama sınavlar kolay olur gibime geliyor nasıl olsa 1 Kasım'a kadar olan konular.
  12. ogulcankn

Geçen olduğu gibi son günlerde iptal olma olasılığı var, ama bu iptal olmayacağı gerçeğini değiştirmiyor. (Umarım iptal olur...) Ama şöyle bir şey de var, bugün daha çok normalleşme için adım atılacak. O yüzden iptal olmama ihtimali daha yüksek.
Top Bottom