Arama sonuçları: *

1. oguzhanusul

T6 mı yoksa T6 Ultra mı Almalıyım?

T6 aldım şuan memnunum. İşlemci sıcaklığı 90 derecelerden 50-60 derecelere düştü. En ağır oyunlarda 65'i geçmiyor. 1648196503 Takması zor. Anakarta zarar vericem diye korktum. Tek başına takma 2 kişi birden yapın.
  2. oguzhanusul

Kule Tipi Soğutucu Takınca Kasa Ön Fanların Yavaşlaması

stok fanın takılı olduğu kabloyu çekip soğutucununkini taktım başka birşeye dokunmadım. 1647774854 Stok fana göre baya sessiz öneririm iyi soğutuyor
  3. oguzhanusul

Kule Tipi Soğutucu Takınca Kasa Ön Fanların Yavaşlaması

Oyunlarda işlemci sıcaklığım 90 derecelerin üstüne çıkıyordu. Çoğu kişi t6 kule tipi önerdi bende alıp taktım. Soğutucudan memnunum oyunlarda işlemci sıcaklığım 50-60 derecelere düştü. Soğutucuyu takınca kasanın ön fanları yavaş dönmeye başladı. Üstteki 3.fan çok hızlı bir şekilde dönüyor...
  4. oguzhanusul

Aldım arkadaşlar t6 olanı. Yarına gelir büyük ihtimal. Stok fanla işlemci sıcaklığı 90 derecelere çıkıyor. Fanlar çok sesli çalışıyor. Umarım t6 sorunumu çözer. Takması zormuş galiba sistemde yeni umarım zarar vermeden takabilirim.
  5. oguzhanusul

Bu belki sığmayabilir ramleri engeller diye düşünüyorum
  6. oguzhanusul

Bu ikisi arasında çok fark var mı hangisini öneriyorsunuz? https://www.hepsiburada.com/snowman-t6-6-bakir-borulu-cpu-soutucu-fan-mavi-p-HBV00001AUQGD?magaza=ramtechdonanim&url_src=and-product-detail...
  7. oguzhanusul

T6 Soğutucu Kasama Sığar mı?

KASA Corsair Carbide Spec Delta ANAKART Asus Prime H510M-D T6 kasama uyar mı? Bu arada sizce T6 mı yoksa T6 Ultra mı almalıyım. İkisi arasında fark var mı?
  8. oguzhanusul

i5 11400F için Soğutucu Önerisi

i5 11400f stok fan kullanıyorum oyunlarda sıcaklık 90 derece oluyor. H510m-d anakarta uyumlu soğutucu önerebilirmisiniz. Kasam corsair spec delta rgb. Bütçem 350 TL. T6 ultra uyar derseniz onu alabilirim. Sıcaklık 65-70 derecelere düşse yeter.
Top Bottom