Arama sonuçları: *

1. O

Ne varsa topla güvenilir mi?

Sizden parayı alıp faize koyuyor, sizi stokla oyalarken kârını yapıp parayı iade ediyor. Klasik televizyon balcisi :D
  2. O

Trendyol Hasarli Ürün İadesi

Kartı en erken nasıl alırım onun derdine düştüm. Sipariş ettiğimde 1 gün sonra şehrimdeki şubeye geldi ancak diğer gün gönderime çıktı, en kötü gönderime çıkmasını beklemeden gider şubeden alırım. Ürün değişimi daha mantıklı geldi, haklısınız.
  3. O

Trendyol Hasarli Ürün İadesi

Merhaba, trendyoldan ekran karti siparis etmistim ancak baglanti tabakasi eğilmiş olarak çıktı kutudan ve aynı gün iade işlemini başlatıp kargoladim. Pazartesi kargom ulaşacak. Trendyol'da ürün değişimi seçeneği olmadığı icin iade olarak gönderdim ancak ben değişim istiyorum. Bunun için satıcıyı...
  4. O

Telefon alırken dolandırıldık

letgo en fazla hesabı banlar. paranızı savcılıktan şikayetçi olarak alacaksınız.
  5. O

Telefon alırken dolandırıldık

bu tarz durumlarda yapılması gerekenleri tek tek anlatmış.
  6. O

Ekran karti Al(a)miyorum

1 yil once 5 ay önce aldıkları kartları zaten döviz kuruna göre karlarını katlayarak satiyorlar, "stok az kaldi 1000₺ zam" demek artik açgözlülüğün son noktasi sanırım.
  7. O

Ekran karti Al(a)miyorum

koskoca distribütör firmalar amazondaki sazan avına çıkmış satıcılar gibi davrandığı sürece stoklar dolup taşsa da bir bahane bulurlar.
  8. O

Ekran karti Al(a)miyorum

Stok sorunu ve bunu fırsata çeviren açgözlü "oyuncu dostu" firmalar, bir de üzerine Türkiye şartlarını ve belirsizliği sayesinde ekran kartı almaya dair hiçbir umudum kalmadi. Elin oğlunun bir taraflarini silmeyeceği eskimiş ekran kartlarina tonla para vermektense başka bir hobiye yonelirim daha...
  9. O

Öneri Acelesi Olmayan Ekran Kartı Almasın

bu konuda teknobiyotik bir bilgilendirme videosu yayınlamıştı. döviz düşse de düşmeyeceğini söylüyor:
  10. O

Gaming gecesi hariç zaten bütçem yetmiyor, bakacağız artık :S
  11. O

Sistemi topladım daha ekran kartını almadım. Emin miyiz düşebileceğine? daha kötü olmasın sonumuz :D
  12. O

Çözüldü✓ İnce Hesap Alışveriş Sorunsalı

evet kargoya verildigi zaman, "kargom nerede" diye seçenek çıkacak. genelde 3 gün içerisinde kargoya veriliyor.
  13. O

Vatan iade kabul etmiyor.

ne olduğunu sordun mu? kartın neyi varmış da kullanıcı hatası diyorlarmış? dava açsan lehine sonuçlanır ancak ülkemde 280TL için bile insanları uğraştırmayı çok seviyorlar. teknoljik bir ürün, elektrik kesintisinde bile bozulabilir.
  14. O

Vatan iade kabul etmiyor.

peki tamir kabul ediyorlar mı? sikayetvar.com'a yazın, orda iletişim daha kolay oluyor.
  15. O

İtopya Ekran Kartı Web de stokta yok lütfen yardım edin

gaming gecesini bekleyebilirsin ama kesin değil tabi :D beklerken fiyat daha da yükselebilr
  16. O

ince hesaptan aldıgım monıtor ıade kabul olmadı

Ne dediler? Ölü piksel olmadığını mı idda ettiler?
  17. O

🔥İndirim İtopya fake indirim mi yapıyor?

2 gün önce stokları daha azdı, stok sayıları da artmış
  18. O

bu özelliklere en ucuz bu var, pişman edeceğini zannetmiyorum
  19. O

katılıyorum ancak sahte indirim süresi koymalari çok yanlış. alıcılarını çok sıkıntıya sokuyor, bu gece bitmeden parayi ayarlamam lazım falan diye
  20. O

Merhaba, pc toplayacağım için tüm siteleri geziyor fiyat karşılaştırıyorum. Örneklerle itopya'nın indirimleri hakkında konusmak istiyorum. Mesela şu m.2 ssd'yi itopyadan 2 gün önce aldim Vatanda indirimsiz 617TL...
Top Bottom