Arama sonuçları: *

1. omrysfcglyn

dx12 ye alınca oyunda optimizasyon sıkıntısı oluşuyor

Teşekkürler hocam. :)
  2. omrysfcglyn

Ben de zaten arkadaş Fortnite dediği için Fortnite için konuştum yani bu durumda "Yanlış Bilgilendirme" olarak işaretlemeniz haksız yere olmuş oluyor hocam? 1652707402 Önemli değil hocam, yalnız şu ceza puanını ve yanlış bilgilendirme işaretini kaldırmanız mümkün mü? :D
  3. omrysfcglyn

Hocam arkadaş Fortnite oynuyorum demiş ben de ona göre konuştum. Uydurmuyorum, kaynak Fortnite. Alın kendiniz bakın hocam ss bıraktım. @EFI Shell
  4. omrysfcglyn

Bu mesajıma neden yanlış bilgi işareti koyduğunuzu öğrenebilir miyim?
  5. omrysfcglyn

Hocam bende 8 senelik laptop var dx12 alınca gayet güzel çalışıyor da sizde nasıl çalışmıyor anlamadım. Peki internetten kaynaklı kastırma olmadığından emin misiniz? Oyun oynarkenki MSİ Afterburner değerlerini atsanız iyi olur aslında. (FPS, GPU CPU sıcaklığı ram kullanımı vb.)
  6. omrysfcglyn

DX12 Yeni çıkmış ve tam test edilmemiş stabil olmayan bir yazılım olduğundan dolayı böyle hatalar verebilir. Bir de performans moduna alıp dener misin? Muhtemelen sorunun çözülecektir, ekran kartın iyi zaten.
  7. omrysfcglyn

internet kısa süreli gidiyor

Zaten böyle olacağını tahmin ediyordum, çok kötü çalışıyor sorun giderici, fakat yukarda bir arkadaşın dediği gibi kablodan kaynaklı problem olabilir.
  8. omrysfcglyn

internet kısa süreli gidiyor

Başlat>Ayarlar>Ağ ve İnternet>Durum dedikten sonra ağ sorun gidericisini çalıştırmayı dener misiniz? Windows sorun gidericisine her ne kadar pek güvenmesem de belki sorunu saptar diye söyledim.
  9. omrysfcglyn

tam ekrana alınca ekran parlaklığı düşüyor

Hocam pilde parlaklığı düşüren ayar açık kalmış olmasın? Güç planını kontrol edin derim ben; Pil simgesine sağ tıklayıp güç planı diyin ayarlarınızı bir kontrol edin.
  10. omrysfcglyn

Monitöre Overclock Sonrası Ekran Gelmiyor.

Şu an biosa girdim ordan ayarları kaydet dedikten sonra shifte basarak kurtarma seçeneklerine geldim, sistem geri yüklemesini seçtim. Bakalım işe yarayacak mı bekliyorum.
  11. omrysfcglyn

Ne yapmam gerekiyor peki? Ayarları nasıl sıfırlayabilirim.
  12. omrysfcglyn

Arkadaşlar Asus X555LN laptop kullanıyorum, ekran 60 Hz. Daha önce 80 Hz. e yükseltmiştim CRU programı ile, 120 Hz. Denedim bilgisayarı yeniden başlattım fakat ekran gelmiyor neden olabilir? (NOT: Ekranda bir problem yok çünkü açılış ekranı görüntüsü geliyor daha sonra siyah ekran geliyor.
Top Bottom