Arama sonuçları: *

1. p4memati

Yardım Aşağıdaki sistem ne kadara satılır?

Merhaba, Bir arkadaşımda itopyadan aşağıdaki pc yi 2020 Aralık ayında almıştı. Şuanda satmak istiyor. Tek tek satmak mı daha mantıklı yoksa sistemin hepsini mi? Ek olarak sistem güncelde ikinci elden ne kadar satılır sizce? sahibinden falan fiyatlara baktık fakat genelde ortalamanın çok...
  2. p4memati

İtopya MD2 az önce elime ulaştı

Kazasız belasız gelsin de :) 1609244151 Kazasız belasız gelsin de :)
  3. p4memati

Bence hızlanmışlar. Ben md2 almadım fakat başka bir sistem aldım ayın 26sında. Hazırlanmış, kargoya verilmesi bekleniyormuş. Güzel bence fena değil
  4. p4memati

Hayırlı olsun, güle güle kullanın
  5. p4memati

Hesaba para yatırırken para kesmemesi

Eft/havale en mantıklı ve zahmetsiz olanı
  6. p4memati

Hesaba para yatırırken para kesmemesi

Parayı eft yaparsa EFT ücreti, parayı atm den yatırırsa masraf keser. Aynı banka aracılığı ile havala de yaparsa bankadan bankadan değişmek kaydıyla havale ücreti/şubeler arası işlem ücreti alınıyor. Banka üzerinden yaparsan her türlü masraf öder alıcı kişi
  7. p4memati

İtopya mı teknobiyotikmi

Tercih meselesi uydurma yok. Neyse tamam abisi
  8. p4memati

İtopya mı teknobiyotikmi

Sonuçta sizin de dediğiniz gibi alt firması. Sorun yaşayan var/yok demedim ki zaten? Malzeme kalitesini söylüyorum sadece. Hemen hemen aynı fiyata daha iyi olan varken neden bir alt malzemesi olanı alayım ki? Bu arada asrock ın asus un firması olduğunu bilmiyordum tşk ederim.👍
  9. p4memati

İtopya mı teknobiyotikmi

Bence itopya ürün bazında teknobiyotiğe karşı daha kaliteli ürünler. Mesela teknobiyotik gördüğüm kadarıyla genelde asrock . İtopya. Gigabyte, asus, msı...
Top Bottom