Arama sonuçları: *

1. p4memati

En iyi banka hangisi? (Çözüldü)

Bence devlet bankalarından her hangi birisi. Vakıfbank iyidir.
  2. p4memati

Halkbank tan sadece banka kartı çıkartmak mümkün mü

Bankaya gittiğiniz durumu belirtirseniz yardımcı olurlar.
  3. p4memati

Banka Krediler hakkında bilgisi olan var mı?

Sor bakalım :)
  4. p4memati

Papara Kart Siparişi

Merhaba, kart tesliminde kart sahibinin kimlik kontrolu ve imzası zorunludur. Normalde kimlik kontrolü şartı ile sadece kart hamiline kart verilir. Fakat malüm kuryelerin bazıları kontrol ediyor bazıları da kontrol etmiyor. Fakat yarın öbür gün yaşanabilecek her hangi bir olumsuz durumda hem...
  5. p4memati

Tek başıma banka kartı alabilirmiyim?

Merhaba, 18 yaş altı olduğunuz için hesap açılışı esnasında veli/vasi yöntemi ile hesap açabilirsiniz. Hesap kartı ya da kredi kartı fark etmez. Bu durumda son yapılan düzenleme ile her iki velinizinde yanınızda olması ve hesap açılış evraklarına imza atması gerekir. Sonrasında ise hesap kartı...
  6. p4memati

Paracard Bonus İle Taksit Yapılabilirmi?

Merhaba, hesap kartı olduğu için hesap kartına taksit yapılmaz. Kart direk hesaba bağlıdır. Amacı üzerinizde nakit para taşımayıp, karttan alış veriş yapmaktır. Hesap kartı ilebonus anlaşmalı üye iş yeri üzerinden çekerseniz, bonus programından, kampanya ve avantajlarından faydalanırsınız...
  7. p4memati

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İstiyorum

Zamanında bankaların kredi kartı politikaları çok değişikti. Her kese kredi kartı veriliyordu gelirine, işine, vs. bakmadan. doğrudur dediğiniz.
  8. p4memati

Önemli olan bankanın limit açması. Banka müşterinin KKB skoru, maaş geliri, ödeme alışkanlığı ve LKS de bulunan limit boşluğuna göre müşterisine bir limit verir. Ayrıca istediğiniz geliri yazsanız bile maaş bodrosu ile belgeleyeceğiniz için, banka gözünde itibar kaybu yaratır, kartınız...
  9. p4memati

1 Nisan itibariyle hesap işletim ücreti hiç bir hesaptan alınmıyor. BDDK yasa çıkardı kardeş.
Top Bottom