Arama sonuçları: *

1. pexxrd

Onu Nasıl Unuttabilirim?

Bu işlerle haşır neşir olan biriydim,biriyim.Şuan 2 yıllık ilişkim var ondan öncesi çok aşık olduğum bir kız terketmişti beni.Genellikle hergün oyun oynarak geçirirdim.Kafanı dağıt kendinle ilgilen biri gider biri gelir kafasında ol çokta kafana takma bunları.
  2. pexxrd

İslam dininde müzik haram mı?

Sanirim erkeklere kadin sesi haram oyle biseyler duymustum
  3. pexxrd

Kız Arkadaşıma Hediye Olarak Ne Almalıyım

aklımda kitapla bu vardı zaten teşekkürler
  4. pexxrd

türünü tam bilmiyorumda en sevdiği kitaplar bunlar: Stefan sweig-kızıl Franz kafka-dönüşüm
  5. pexxrd

kitap okumak ve film izlemek
  6. pexxrd

5 gün sonra kız arkadaşımla buluşucam hediye almak istiyorum aşırı pahalıya kaçmadan ne alabilirim yaşlarımız 16
  7. pexxrd

Lise Kayıt İçin Ne Gerekli

Kardeşimin Tercihlerde yazdığı okul çıktı kayıta gidicez ancak herhangi bi evrak gereklimi kayıt için yoksa kimlik yetermi
  8. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

hocam upgrade yapınca kuzenime satıcam bendekileri öyle anlaştık ekran kartıyla işlemciyi
  9. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

tamamdır hocam bunları belirttim kabul etti neyseki bütçemde arttı ryzen 5 3600 ve rx5500xt sistem topladım
  10. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

fiyatlar düştüğündd ztn büyük bi upgradr yapıcağım?
  11. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

niçin?
  12. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

normalde 5.4k fln ama komisyonlarla bu kadar oldu
  13. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

r5 2600 rx 570 topladım 5900 e 1300 de monitör ile 7.2k yaptı
  14. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

bütçe fazla yok max 7.5k bu bütçeye hazır sistemler gereksiz pahalı bana göre 1627046023 testleri doğru şekilde yaptığımızda sorun olacağını düşünmüyorum
  15. pexxrd

Babam 2.ele güvenmiyor?

babamı nasıl ikna edebilirim 2.el pc parçası için ne demem lazım bu devirde sıfır pc parçası alınmaz diyorum bi kabul eder gibi oluyor sonra tekrar kabul etmiyor
  16. pexxrd

Evinize aylık kaç TL giriyor, geçinebiliyormusunuz ve ekonomiden memnunmusunuz?

3200 maaş alıyor babam çok şükür geçinebiliyoruz
  17. pexxrd

Bayramda Kargom Teslim edilirmi

bende öyle düşünüyorum çünkü kapmanya ayın 26 sına kadar devam ediyor kampanya sürecinde gelmesi lazım
  18. pexxrd

Bayramda Kargom Teslim edilirmi

10 günlük bi bayram tatili var biliyorsunuz ben gamegarajdan sistem alsam bu 10 günde teslim alabilirmiyim
  19. pexxrd

Bir Kolye Yüzünden Yediğim Linç

ciddi ciddi diyorlar ya
  20. pexxrd

Bir Kolye Yüzünden Yediğim Linç

Teşekkürler Hepinizden Mesafe koymayı düşünüyordum ztn buda bi sebebi daha olmuş oldu
Top Bottom