Arama sonuçları: *

1. phestopick

163 günde sayısal 200 bin yapılabilir mi?

ayt kasman lazım 200k girmek cok zor değil kendimden biliyorum ama temelinin de fena olmaması lazım tyt yi sadece denemelerle ayt yi sıkı bi şekilde ilerletirsen 100k bile gelir yeter ki inan ve verimli çalış ( bak çok çalışmak ile verimli çalışmak arasındaki farkı ayırt etmen gerek ) benım 1...
  2. phestopick

Hangi üniversiteleri tercih etmeliyim

bilgisayar müh de hiçte alakası yok suan ki durumda okudugun yer değil kendini geliştirmene bakılıyor bir sene daha deneme bence gidebildiğin en iyi üniye git ve kendini geliştir
  3. phestopick

Beyler aranızda Elektrik-Elektronik mühendisliği okuyan varsa bakabilir mi

o zaman secenek cok azalıyor gercekten cok kötü bir şey bu herkes oraya gidecek diye bir şey yok ki zaten odtu ytu nun kontenjanı belli ve bu kontenjanlar dısında kalanlar boşa okuyor gibi oluyor
  4. phestopick

artık ülkemizde üniversitenin neredeyse hiçbir önemi kalmadı(odtu ytu itü gibi üniler hariç) yani demem şu ki bursa da okumak ile erzurumda okumanın hiçbir farkı yok ama erzurum daha düşük puanla alıyor
  5. phestopick

rambo neden banlandı merak ettim biliyor musun
  6. phestopick

iş bulmak sana bağlı ülkemizde iş bulmak zor okuması gercekten zor ama her mühendislik zor kesinlikle sevmen lazım sevmeden bir bölümü okuma öneri yapmak saçma iyi bir meslek fakat dediğim gibi seviyor musun bu önemli iş ve para konusunda cok sıkıntı cekmezsın diye düşünüyorum kazanması...
  7. phestopick

11. Sınıfta TYT netleri nasıl olmalı?

gecen sene yks ye girmiş biri olarak söyliyim 11.sınıfta o netleri yapıyorsan gerçekten iyi senın yerınde olsam 11 de tyt yi sadece denemelerle götürür ve 11.sınıfı sıkı tutuardım ayt de ne çok zorlanacagın kısım 11.sınıf 12.sınıf okulda yenı göreceksın ve aklında olacak zaten ama 11 i...
  8. phestopick

Çarşamba günü matematik sınavım var

ben napayım üni 1.sınıfım dersleri dinledim ama aklımda kalmadı sınavlar geldi çattı ahhh keşke 7.sınıf olsam
Top Bottom