Arama sonuçları: *

1. premiumuzik

Yardım Sıvı soğutucu düzgün çalışmıyor. Yardım"

kardesım treşekkurler. değişim yapıldı. suan kullanıyorum v2 yi bakalım ılerleyen zamanlarda neler olucak
  2. premiumuzik

Servis ile iletişime geçtim ve ürünü gönderdim.
  3. premiumuzik

Akıllı fan ve Manuel fan çıkar manuel olarak ayarladıgımda da yinede hızında herhangi bir eksilme gözükmüyor. Aynı hızında dönmeyedevam ediyor
  4. premiumuzik

Hocam ss oalrak attım pek anlamıyorum.
  5. premiumuzik

Teşekkürler Hocam 1678822405 Garantisi 2 yıl oluyor bunların sanırım. 01.02.2021 tarihinde almışım. Kısa bir süreyle kaçırdım sanıırım. Ben yinede servisPoint'i rahatsız edeyim belki birşeyler yaparlar :)
  6. premiumuzik

hocam şimdi saçma hareket yapmak istemiyorum. Açıp bakarım da anlamadığım için bozmuş olacağım. Ben en iyisi yenisini alayım. Varmı aklınızda sıvı soğutucu önerebileceğiniz. 5k ya kadar önerebilirsiniz 1678820933 Hocam tam emın değilim. Nasıl ve nere göndermemız gerekıyor prosüdürleri...
  7. premiumuzik

Kabloları kontrol ettım pompa fanı çalısıyor ve bunu alalı 2 sene oldu sanırım.
  8. premiumuzik

Sıvı soğutucu - MSI Mag CoreLiquid 240mm Ekrandan baktığımda işlemcinin %20 sini felan kullanıyor fakat ısınma %90 derecelere kadar çıkıyor. Sıvı soğutucunun pompa fanı dönüyor. Gariplik var anlayamadım. Sıvı soğutucunun sıvısı azaldıgı için olabilirmi? Eklemek için herhangi bir kapağı felan...
  9. premiumuzik

Kasamın en son hali.

Kablolama yaparken bir insan okadar zevk alır. Bana kablolama işi yapıcaksın deseler ücretsiz çalışırım ! :)
Top Bottom