Arama sonuçları: *

1. qqzeck

Aldığım masa kırık geldi

O sizin bileceğiniz iş biz burdan fotoğrafa bakarak doğru bir şey söyleyemeyiz. Ama ben olsam çatlak da olsa boya sıkıntısı da olsa değişim isterdim. Rahatsız edici bence.
  2. qqzeck

Aldığım masa kırık geldi

Masayı beğendiyeseniz değişim talep edin beğenmediyseniz iade talep edin. Sıfır aldığınız bir ürünü kusurlu kulanmak doğru olmaz bence. Sonuçta ödemesi yapılmış.
  3. qqzeck

site güvenilir mi? ve bu alınır mı?

Hocam düzgün bir şey istiyorsanız biraz bütçeyi arttırmanız lazım bu sandalyenin aynısından geçen sene 600 TL'ye almıştım 1 ay önce kırıldı giitim Hawk aldım. Uzun yıllar götüreceğini düşünüyorum. Eğer bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Attığınız...
  4. qqzeck

site güvenilir mi? ve bu alınır mı?

Bu kadar ucuz olması çok zor.
  5. qqzeck

Öneri RGB Led Önerisi Var Mı?

Memnun musunuz hocam bir de parlaklığı ayarlanabiliyor mu?
  6. qqzeck

Hocam çok teşekkür ediyorum çok güzel duruyor baya hoşuma gitti. Keşke parça parça bölüp kullanabilsek ayrı ayrı alınca pahalıya denk geliyor bi şekil uydurcaz artık. Çok güzelmiş ama :).
  7. qqzeck

Çip ne gibi bir fark yapıyor hocam?
  8. qqzeck

Hocam önerinizi dikkate alıcam. Bildiğiniz bir marka model var mı?
  9. qqzeck

Merhaba arkadaşlar. Güzel durması açısından uygun fiyatlı led arıyorum. Kullanan bilen varsa öneride bulunabilir mi?
  10. qqzeck

Nike Ayakabı SNEAKS Up

Hocam iyi bi yer. Benim arkadaşım Blazer almıştı. Sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.
  11. qqzeck

Nike Ayakabı SNEAKS Up

Hocam Sneaks Up bilinen güzel markadır. Mağazaları var gidip deneyip almanızı öneririm.
  12. qqzeck

Öneri Traş Makinesi Önerisi

Arkadaşlar vücüt ve yüz için traş makinesi arıyorum. Sıfır kesen bir traş makinesi daha iyi olur. Aklıma Philips One Blade var şekillendirme için gayet iyi duruyor, sıfıra yakın kesiyor galiba ve fiyatı da çok uygun. Önerileriniz bekliyorum. Bütçe : 15000
  13. qqzeck

Çözüldü✓ Bu airfryer alınır mı

Youtubede aratırsanız incelemesi ve karşılaştırması var bakabilirsin güzel duruyor.
  14. qqzeck

🔥İndirim HAWK Fab V4 4.599 TL!

Hepsiburada üzerinden mi aldınız yoksa HAWK'ın kendi sitesinden mi?
  15. qqzeck

🔥İndirim HAWK Fab V4 4.599 TL!

Merhabalar, HAWK'ın sitesinde 5.499 TL olan koltuk incehesapta indirimde şuan. Bir sıkıntı çıkar mı bilmiyorum ama güzel indirim olmuş.
  16. qqzeck

500TL AYAKKABI ÖNERİSİ

Şimdi bendeki ayakkabının fiyatına baktım 900TL olmuş. Şaka gibi ben 300TL'ye almıştım.d
  17. qqzeck

500TL AYAKKABI ÖNERİSİ

Bir de 600-700 TL'nin altındaki ayakkabılar fileli oluyo ve sevmiyorum hemen patlıyo ayakkabılar.
  18. qqzeck

500TL AYAKKABI ÖNERİSİ

Cidden öyle 630 TL'ye beğendiğim ayakkabı yılbaşından sonra 780 TL olmuş. Giydiğim ayakkabıyı 2-3 sene önce almıştım Air Monarch IV patlak olmayan yeri kalmadı.
  19. qqzeck

500TL AYAKKABI ÖNERİSİ

Güzel bir link gelirse bende alırım 4 aydır ayakkanı bakıyorum .d
  20. qqzeck

Yardım Kitap seç adlı siteden nasıl iade yapabilirim?

Siteden hiç alışveriş yapmadım ama müşteri hizmetlerini arayabilirsin veya mail atabilirsin.
Top Bottom