Arama sonuçları: *

1. qqzeck

İnceleme LeoChat: GPT-3.5 Destekli Rehberlik Sohbet Botu (Artık web sitemde)

Hocam emeğinize sağlık tekrardan akşam denedikte sonra bu konuya cevap olarak ekran görüntülerini aktarıcam.
  2. qqzeck

Rehber 2 modemi birbirine bağlama.

Bilmiyorum ben böyle bir sıkıntı yaşamadım eğer sıkıntı olmuyorsa açabilirsiniz. Ben ethernet ile bağlanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  3. qqzeck

İnceleme KURTLAR VADİSİ İnceleme!

Laz Ziya'yı çok severim. Çakıııığğğııııırığ. 'Dostum olmaz, hasmım yaşamaz.'
  4. qqzeck

İnceleme Haylou T15 TWS Kulaklık İnceleme

Daha yüksek ses seviyesi. Daha iyi müzik kalitesi basslar falan. Kulaklığın şarj kutusu powerbank olarak da kullanılabiliyor. Öyle aman aman şarjı fullemez ama zor zamanda günü kurtarır :)
  5. qqzeck

Yani güzel şarj ediyor mu merak ettim sadece güzel bir özellik :).
  6. qqzeck

Eline sağlık. Powerbank özelliğini test ettiniz mi? 1614361394 GT1 kullanıyorum ve T15'i deneme fırsatım da oldu. T15 daha iyi diyebilirim.
  7. qqzeck

İnceleme Haylou GT1 Pro Kulaklık İncelemesi

Bence T15 daha iyi. Ayrıca şarj kutusunu powerbank olarak da kullanabiliyorsunuz. 1611959485 Geçenlerdr kardeşime de aldım. 1 tarafı şarj olmuyordu. Basılı tuttuk resetlemeye falan çalıştık olmadı. Daha sonra şarj kutusunun içindeyken denedik reset atıldı ve şuan çalışıyor o da sıkıntısız. Eğer...
  8. qqzeck

İnceleme Haylou GT1 Pro Kulaklık İncelemesi

Ben pro olmayan GT1 modelini kullanıyorum. Aşağı yukarı 1 sene oldu. Hala sıkıntısız kullanıyorum. Çok kez düşürdüm ve çok kez uyuya kaldım ve ya kulaklık altımdan çıktı ya da yere düşmüş oldu. 1-2 kere koşarken cebimden düştü kutudan kulaklıklar falan fırladı. Bi korktum ama bi baktım sıkıntı...
  9. qqzeck

Mastürbasyonun yararları ve zararları (part 2)

Senin için demedim zaten.
  10. qqzeck

Mastürbasyonun yararları ve zararları (part 2)

Fazla mastürbasyonda hafıza zayıflığı olduğu için konu 2. kez açılmış gibi sanki xd.
  11. qqzeck

Rehber En güzel bedava ANİME oyunlar

Bu tarz değil belki ama Doki Doki'de güzel oyundur.
  12. qqzeck

Rehber 2 modemi birbirine bağlama.

Herkese selam. Bugün bununla ilgili bir konu açmıştım nasıl yapmam gerektiğiyle ilgili. Şuan da sıkıntısız bir şekilde yapabildim ve eğer benim gibi yapmak isteyen olur diye bununla ilgili bir rehber yapmaya karar verdim. Neyse konumuza geçelim. Öncelikle 2. modem olarak kullanmak istediğiniz...
  13. qqzeck

Rehber Gümrük Vergisi Nasıl Hesaplanır?

Anladım teşekkür ederim.
  14. qqzeck

Rehber Gümrük Vergisi Nasıl Hesaplanır?

Arkadaşlar bir sorum olacak. Örneğin 150 TL'lik bir ürünü indirimle 80 TL'ye aldım. Bu vergi hesaplaması 150 TL üzerinden mi yoksa 80 TL üzerinden mi hesaplanır?
Top Bottom