Arama sonuçları: *

1. qqzeck

Yaptığım kendi kendine terapi Discord botunu denemek ister miydiniz?

Rica ederim hocam. Açıklayıcı şekilde olursa merak uyandırır bence hem geri bildirimlere göre geliştirilebilir. Emeğine sağlık.
  2. qqzeck

Yaptığım kendi kendine terapi Discord botunu denemek ister miydiniz?

Hocam botun amacını daha açıklayıcı anlatın bence pek anlaşılmamış olabilir. Link gönderir misin banada iş çıkışı eve gidince bi uğrarırım :).
  3. qqzeck

ADOBE İPTAL EDEMİYORUM 200 TL CEKTİ

Hocam canlı desteğe bağlandınız mı? Sorunu çözerler muhtemelen.
  4. qqzeck

ADOBE İPTAL EDEMİYORUM 200 TL CEKTİ

Genelde bu tarz şeyler 1 hafta deneme süresi iptal etmediğin zaman abone olarak kalıyorsun.
  5. qqzeck

Antivirüs önerisi verir misiniz?

Önerileriniz için teşekkür ederim. Çoğunluğa ve fiyata bakınca kaspersky almaya karar verdim.
  6. qqzeck

Antivirüs önerisi verir misiniz?

Merhaba laptop için antivirüs programı arıyorum. Fiyatı uygun güzel bir antivirüs programı önerir misiniz? Windows 11 kullanıyorum.
  7. qqzeck

OBS açıkken oyun kasmıyor ama videoyu açtığımda video kasıyor.

Hocam çok teşekkür ederim sorun çözüldü kodlamayı işlemciye verince. Şuan ayarlar gayet iyi. Çok fazla videoya almadım ama CPU sıcaklığı en fazla 65 derece gördüm. GPU ise 67 derece gördüm. 3 dakikalık videoyu da 1.17GB boyutunda verdi. Şuanlık hiç bir sıkıntı yok :) 1612977025 Bitrate 10 kat...
  8. qqzeck

tabii ki denediğimde haber vericem hemen.
  9. qqzeck

Yer kaplaması sorun değil ya şu sorun çözülsün de başka bir şey istemiyorum. Akşam eve geçince deniyeceğim.
  10. qqzeck

Hocam AMD'nin stok fanını kullanıyorum. Yani pek iyi değil soğutmam yarın dediğiniz yöntemleri deniyeceğim. Çok teşekkür ederim. 1612906422 Bakalım çözemezsem discord sunucusuna girerim 1612906560 Camtasiayı yaklaşık 5 sene önce baya kullanmıştım bilgisayarım kötü diye. Ama bana çıkarttığı...
  11. qqzeck

Kodlayıcıda olan seçenekler aşağıdakiler hocam. Yazılım (x264) Yazılım (x264 düşük CPU kullanım önayarı, dosya boyutunu arttırır.) Donanım (AMD)
  12. qqzeck

Denedim düzelmedi maalesef teşekkür ederim öneri için. 1612894864 Camtasia sevmiyorum ya hem de OBS daha kaliteli bildiğime göre.
  13. qqzeck

Deniyim hemen. 1612894642 Bi tık azaldı ama sorun hala devam ediyor.
  14. qqzeck

60 fps denediğmde daha fazla oldu maalesef.
  15. qqzeck

Deniyim hemen çünkü biraz garip geldi bit hızını düşürdüm yine devam ediyordu.
  16. qqzeck

OBS ile video çekince oyunda sıkıntı yok ama videoda ufak takılmalar var. Sorunun çözümünü bilen var mı?
  17. qqzeck

PC İÇİN UFAK ÇAPLI EDİT PROGRAMI.

Mobilde kullanmadım edit programı ama duyduğum bi program var Alight Motion diye. Ama nasıl kullanılır imkanları nedir tam bilmiyorum. Bu arada mobilde nerdeyse her uygulamada var bu uygulama logosu. Korsan indirirsen reklamı kaldırırsın ama pek önermiyorum. PC varsa daha rahat halledilebilir...
Top Bottom