Arama sonuçları: *

• Users: qqzeck
  • In Müzik
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. qqzeck

Spotify öğrenci planı nasıl yapılır

Bildiğim kadarıyla öğrenci belgesi istiyorlar hocam tam emin değilim ama ben baya önceden denemiştim öyle bir şey istemişti diye hatırlıyorum.
  2. qqzeck

Yaptığım Beati Değerlendirir Misiniz?

Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Daha bitirmedim dediğim gibi üzerinde oynama falan yapıcam. Ekleme çıkarma olacak. Güzel şeyler çıkmasını bekliyorum. Bende teknik terimlerden pek anlamam. Ama öneriniz hoşuma gitti. Bakalım yapabilecek miyiz :). Teşekkür ederim.
  3. qqzeck

Yaptığım Beati Değerlendirir Misiniz?

Selam dostlar. Çok da iyi olmayan bi beat yaptım. Daha doğrusu tam bitirmedim ve biraz hoşuma gitti. Fikrinizi merak ettim. Daha ekleme çıkarma yapılabilir. Bu arada tarzını tam bilemiyorum :). Trap diye başlamak istedim ama biraz lofi tarzı türlere daha yakın gibi. FX hiç iyi olmamış gibi...
  4. qqzeck

Klibi en iyi olan şarkı

Türkiye'de BEGE - B.S.G çok hoş bir klip olmuş. Yabancı olarak Travis Scott ve The Weeknd klipleri hoş ve güzel oluyor. 1612369478 Rammstein - Deutschland'ı unutmuşum :).
  5. qqzeck

Yeni trap beat daha yaptımm

Drum kitler hoş ama bir ses dengesi yaparsan daha iyi olur. Melodi biraz sade kalmış ve mix yok sanırım. İlerde daha güzel şeyler yapabilirsin bence her projende bir şeyler katabilirsin. Melodi üstüne melodi yazabilirsin. Örneğin pianodan akor basarken üstüne gitarla melodi yazabilirsin. Pek...
  6. qqzeck

Şu Anda Ne Dinliyorsun?

7. qqzeck

Batuflex Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1 sene önce falan rastlamıştım ben. Facetime diye bir şarkısı vardı o zamandan beri dinliyorum. Atm'de hoş bir şarkıdır.
Top Bottom