Arama sonuçları: *

1. S

4-5 k ya sistem tavsiyesi

Bence de apu almak daha mantıklı hem de yükseltmeye daha müsait
  2. S

4-5 k ya sistem tavsiyesi

4-5 k ya sistem önerisi istiyorum önerilerini bekliyorum
  3. S

Ryzen 5 3400 lü apu sistem önerisi

Bende o videoyu izledim 4. Seride performans çakıldı diye bir cümle kurdu ondan 3400 dedim neyse siz öyle diyorsanız öyledir teşekkür ederim
  4. S

Ama yanlış bilmiyorsam ekran kartı takınca performansı r5 3400 e göre daha az
  5. S

Anladım hocam çok teşekkür ederim sizide gece gece meşgul ettim eyvallah
  6. S

Aslında 3 aylık işe gireceğim toplamda 6-7 k civarı param olucak ama ekipman monitör olduğu için 4-5 k ayırabildim apu yerine 1660 lı sistem olabilir. Yoksa bahsettiğiniz işlemci üzerine fiyatı düşünce 1660 almak daha mı mantıklı ( cs go ,valorant , wwz,lol tarzı oyunlar oynicam )
  7. S

Teşekkürler hocam
  8. S

Aslında aklımda r7 4750 vardı ama hiçbir sitede bulamadım aynı şekilde r5 4300 de r5 3400 daha iyi sanırsam izlediğim videolardan bildiğim kadarıyla yani ileride ekran kartı alacağım için . 1623884894 Mantıklı olabilir linki alayım bir kenara aklımda bulunsın
  9. S

4- 5 k civarında bütçem var (henüz değil ama 2 ay sonra olacak) malum ekran kartı fiyatları uçtu apu sistem toplayıp ekran kartı fiyatları düştüğünde iyi bir ekran kartı alıp yoluma devam etmek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?
Top Bottom