Arama sonuçları: *

1. S

SSD-HDD Varken sadece SSD'ye format atmak

Bende 2 tane 500 gb var biri ssd biri hdd nasıl ayırt edicem ssd de windows var
  2. S

Disk 0 ne oluyor disk 1 ne oluyor

Arkadaşlar merhaba ben bilgisayarıma format atıcam da bilgisayarımda 4 tane sabit disk var sadece c diskine fotmat atıcam bölüm 0 olan mı windowsun kurulu olduğu oluyor yani toplamda bölüm 0 dan bölüm 3 e kadar mı çıkıcak karşıma
  3. S

Valorant ve diğer oyunlarda yüksek fps alıyorum ama drop oluyor

Aga sorun orda Steam den indiriyom ben hep 1647029420 Babam avg antivirüs yüklemiş sildim onu sonra Windows defender ı devreye soktum birazdan soruna tekrar bakıcam bu arada crysis 3 crackliydi Windows taramada onun dosyasını silmiş oyun açılmıyor
  4. S

Reis Windows tam tarama bitti az önce 14 tane tehdit buldu acaba onlar mı bu soruna yol açtı
  5. S

Tamamdır deneyip sonuçları paylaşıcam
  6. S

Ne tür bir sıkıntı ve ramleri test eden bir uygulama ile test etsem olmaz mı ?
  7. S

Sabah saat 14.00 da Windows tam tarama başlattım bitmek üzere dün gece de hızlı tarama başlattım 1 trojan buldu sanırım onunla alakalı
  8. S

Bu anlık donma sorunu 3 ay öncesinde yoktu crysis3 ü en yüksek ayarlarda sıkıntısız oynamıştım ve bitirştim şimdi donuyor hatta video yüklenebilseydi onu atardım buraya
  9. S

5 mesaj üstte msı afterburner ile Crysis 3 te ss almıştım açtığım gibi öyle oldu 1647016765 Ayrıca valorant ta cpu %100 gpu%40 civarında sıcaklıkta cpu 52 gpu 60 derece
  10. S

Virüs olabilir mi bunun sebebi hocam.
  11. S

kullanan bir şey yok ki
  12. S

İşlemcide neden 2 tanesi kullanılıyor ram 16 gb orda bir sıkıntı yok sanırsam
  13. S

Bakıp ss atarım birazdan hocam
  14. S

İşlemciyi göstermedi fps monitör uygylamadı ama gpu 60 derece %100 de
  15. S

Fps monitör ile baktım crysis 3 yüksek ve orta ayarlarda gpu ve cpu %100 kullanılıyor fps düşüyor ama genelde 80 60 arası drop olunca 30/20
  16. S

Oyun Samsung 970 evo m2 ye kurulu 130 200 arası fps alıyorum ama arada donuyor fps 20 civarına düşüyor anlık diğer oyunlarda da aynı oyun ile alakalı değil ama neden böyle yapıyor yardımcı olabilir misinz Sistem Ryzen 3 1300x palit Gtx1650 Xpg 8x2 3000 mhz ram B450m pro anakart 650W 80+ psu
  17. S

Crysis 3 %100 gpu ve cpu kullanımı

Oyunda %100 cpu ve gpu kullanımı drop soruna yol açar mı veya anlık donmaya
  18. S

Crysis 3 %100 gpu ve cpu kullanımı

Birkaç ay önce en yüksek ayarlarda oynadığım oyunu şimdi orta ayarlarda bile donarak oynuyordum. Fps monitör yardımıyla gpu ve cpu kullanımına baktım ikisi de %100 ayarları orta dereceye aldım yine aynı ve arada donuyor fps saniyelik olarak 20 lere düşüyor not (normalde fps 100 60 arası )...
Top Bottom