Arama sonuçları: *

1. S

i3 12100f için kule tipi soğutucu önerisi

eyvallah hocam
  2. S

Sağolasın hocam , evet 6 bakır boru var , tabii id cooling görünüşünden bile belli malzeme kalitesinin daha iyi olduğu
  3. S

Hocam seni dinleyip verdim siparişi
  4. S

Hocam aralarında 160 liraya değecek fark varmı gerçekten , bütçem yetmediği için dark frezeerı sipariş verecektim
  5. S

eyvallah sağolasın , kasanın yan kapağı açık kullandığım için merak ettiğim bir soruydu şimdi siparişi veriyorum
  6. S

Hocam bütçem bu kadar. Çok ses çıkarıyormu hocam bu soğutucu biliyormusun
  7. S

Hem ileriye dönük hem de şuanki işlemcinin yükünü azaltsın daha ferah çalışsın diye kule tipi soğutucu alacağım 700-800 bütçem var bu ürünü gördüm hoşuma gitti sizce nasıl , önerileriniz varsa paylaşırmısınız. i3 12100f kullanıyorum...
  8. S

İşlemci soğutucu önerisi

Sanmıyorum hocam itopya monteledi gönderdi , belki şeyden olabilir bilgisayar masaları varya klasik onun o dar yerinde duruyor yaşadığım yerde sıcak 1693412069 Hocam arada ne fark var acaba çok etki eder mi? 200 lira gibi bir fark var aralarında , birde gel bura sitesini ilk defa görüyorum...
  9. S

İşlemci soğutucu önerisi

Nasıldır iyi midir?
  10. S

İşlemci soğutucu önerisi

Arkadaşlar malum havalar sıcak i3 12100f ile oyunda 80 dereceyi görüyor ve bu değer beni rahatsız etti. Kasayı alalı daha 5 ay oldu daha uzun ömürlü olsun diye kule tipi bir soğutucu almak istiyorum şöyle 700 800 civarlarında önerebileceğiniz güzel bir soğutucu varmıdır. Bunlarda anakart ile...
Top Bottom