Arama sonuçları: *

1. S

asus rog xg249cm mi xg2431 wiew sonic mi?

Umarım hocam
  2. S

Hocam ben asusun daha iyi olduğunu söylemiyorumki ben asusu neden tercih ettiğimi söyledim 1713098530 Ki yani asustan memnun kalmasan iade edip xg2431 alırım
  3. S

Evet hocam doğru ama parlaklıktan çok feragat etmek gerekiyor xg2431 de ben o yüzden asus seçitm umarım pişman olmam
  4. S

Hocam ben dün akşam xg249cm siparişi verdim hayırlısı olsun inşallah sorunsuz gelir bende çok ikisi arasında kaldım asusa karar verdim asus kalitesine güvenerekten araştırdığım kadarıyla ghosting yok denecek kadar azmış
  5. S

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

Hocam dell den memnumsunuz deneyimleriniz nedir bende almayı düşünüyordum vatandan fakat konudaki 2-3 arkadaş beyazı sarı gösterdiğinden şikayetçi ya onlar bir ayarı yapamadı ya da panalleri mi sıkıntılı bilmiyorum siz çözdüyseniz eğer nasıl çözdüğünüzü yazarmısınız
  6. S

Dell G2524H monitör rgb açma

Monitörden memnunmusunuz hocam
  7. S

Monitör Önerisi Arıyorum

hahha tamamdır hocam anladım teşekkürler
  8. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Çok sağolun bu arada hocam sizide uğraştırdım 8 bit dediklerine göre alınabilir ozaman
  9. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Hocam asusta frc çöp demişsin frc ne oluyoır acaba 1710508928 Hocam benim için monitörde hoparlör ve kulaklık girişi önemli değil bit mevzusunu hakkında bilgim olmadığı için ben asusu beğenmiştim fakat siz kötü dediniz o konuda o yüzden viewsonic ile dell arasından birini alacağım 1710508973...
  10. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Hocam mesajınızı okudum. Dell modelinde acaba kullanıcılar renk ayarı yapamadıda öyle bir görüntüyle karşılaştılar bilmiyorum birde şu monitörü beğendim ben sizce nasıl https://www.gaming.gen.tr/urun/236735/asus-rog-strix-xg249cm-23-8-inc-270hz-1ms-fhd-freesync-premium-hdr10-gaming-monitor/...
  11. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Dell e karar verdim çok beğendim isteklerimi karşılıyordu bir oyuncu olarak ondada sıkça beyaz renkleri sarı gösteriyor şikayeti gördüm bu beni üzdü hani o kadar para verip böyle ise eğer
  12. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Hocam bende uzun süredir araştırıyorum şuan bende samsung g3 var hiç memnun değilim çok fazla ghosting var artık değişitmek istiyorum dediğiniz iki monitörüde araştırdım Samsung g4 te ghosting var diyen oldu , yok diyen oldu samsungun monitörleri kötü alınmaz diyen oldu vazgeçtim sonrasında
  13. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Hocam ben fps oyuncusuyum şöyle 240hz ciarlarında ghosting olmayan düşük gecikmeli güzel bir monitör lazım önerebileceğin varmı bütçe max 8-9k
  14. S

Monitör Önerisi Arıyorum

Nasıl memnunmusun monitörden
  15. S

Samsung mu yoksa Aoc mu iyi?

Sağol hocam
  16. S

Samsung mu yoksa Aoc mu iyi?

Bu iki monitör arasından hangisi alınır sizce bende ikisi arasında kaldım hangisini alıcağıma karar veremedim. Dell olan modelde beyazları sarı gösteriyor diye şikayet edenleri gördüm öyle bir problemi var mı gerçekten
  17. S

Çözüldü✓ 240 hz ve üstü monitör arıyorum

Memnunmusun hocam bende yaptığım araştırmalar sonucu o monitöre karar kıldım sizde kullanan biri olarak deneyimelrinizi aktarırımısınız 1709119684 Hocam bende dell g2425 i almayı düşünüyorum renkleri dediğiniz gibi sarı mı ya da renk ayarını mı yapamadınız izlediğim videolarda renkleri sarı...
  18. S

240 hz monitör ne almalıyım

O monitör güzel fakat o kadar para vermişken insan asansör sistemi ve pivot özelliği tarzı şeyler olsun istiyor bende 240 hz monitör arıyorum , bu bahsettiğiniz monitör çok hoşuma gitti bütün isteklerimi karşılıyor fakat asansör sistemi olmadığı için almaktan vazgeçtim
  19. S

Oyun İçin 240hz monitör arıyorum max 10k bandında

Ben şuan samsung g3 kullanıyorum çok fazla ghosting problemi var memnun değilim , 240 hz civarlarında 24-25 inç düşük msli monitör arıyorum hangisini önerirsiniz yukarıdakilerden fps oyuncusyum
  20. S

Çözüldü✓ Samsung 25" Odyssey G4 240HZ/G-SYNC DESTEKLİ DİSPLAY PORT KABLOSU

Hocam aoc va panel ya artık bir ıps e geçmek istiyorum şuanki g3 te va panel 1708861191 Birde aoc ta da ghosting problemi varmış ufaktanda olsa
Top Bottom