Arama sonuçları: *

1. S

Çizgi Roman Sepeti güvenilir mi?

Arkabahçe yada gerekli şeyler öneririm güvenlik takıntınız varsa
  2. S

Vatan mı Teknosa mı Media Marktmı

Teşekkür ederim size ve yardımcı olanlara
  3. S

şikayet vara yazılıyor olumsuz yorumlar normal siteye baktıysanız orada yok ama arkadaşım baya heyecanlı ve tedirgin bu konuda o şikayetleri okuduktan sonra teknosadan nefret etti zaten sonra vatan yada mediamarktada aynısı olurmu diyor
  4. S

normalde 4200 vatanda 4300
  5. S

Xbox 100 lira fazla sadece o önemli değil onun derdi aldıktan sonra başı ağrımasın bozulmasın istiyor 1621176633 1 değil yüzlerce var :D
  6. S

Ama şikayet var okumuş arkadaşım ve teknosadan çok korkuyor çünkü baya bi Xbox aldım garantiye yolladım gelmedi kol bozuldu gelmedi iade almadılar gibi şeyler yazmışlar ve başka yerlere bakınca teknosasın berbwt bir yer yıllar içerinde bozduğu yazılmış
  7. S

Merhaba iyi forumlar başlıktan anlaşılacağı üzere sizce hangisinden alışveriş yapılmalı arkadaşım Xbox series s alıcak kendisine Vatanı önerdim gayet güzel çalışma ortamı ve ayıplı bozuk ürün çıkma şansının az çıksa bile garanti sürecinin rahat olduğunu belirttim ama yinede size sormak istiyorum...
  8. S

PS 5 vs PC vs Tablet

Gamepass den dolayı Xbox bir ps5 kütüphanesine bakın birde Xbox cevabınızı kendiniz bulacaksınız zaten
Top Bottom