Arama sonuçları: *

1. S

Windows Açılırken Yükleme Ekranında Donuyor

Merhaba, herkese 2 gundur PC'yi acarken siyah yukleme ekraninda donma sorunu yasiyorum. Kasadan reset atinca duzeliyor, ancak bilgisayari her acisimda takiliyor beklememe ragmen Windows acilmiyor Format mi atmam gerekiyor, yardimlara acigim. Sistem; MSI B450M anakart, 16 GB ram, Ryzen 5 2600...
  2. S

Çözülemeyen Ekran Kararması Sorunu

Neresinden tutsam elimde kaliyor hocam. Tuketici Hakem Heyeti'nden de cevap gelmedi hala...
  3. S

Servisten geldikten sonra 20-30 boyunca arızasız kullandım cihazı, bugun tekrar basladi ekran gidip gelmeye, tekrar farkli kablolarla denedim sorun cozulmuyor. Servis urun arizali degil diyerek degisim vermeyi reddediyor.
  4. S

El Capitan - Oyunda Reset Atma Sorunu

Merhaba, çözebildiniz mi acaba problemi ben de aynı sorunu yaşıyorum şu anda.
  5. S

Up up
  6. S

Bilgisayarın aniden donuyor ve hiçbirşeye tepki vermiyor.

Merhaba, ayni sorun bende de vardi, ekran karti driveri olarak daha stabil bir surum yuklemeyi dene. Ben boyle cozdum sorunu
  7. S

Ekran kartindan olsa TV'de de kullanamam diye dusunuyorum, cunku 3-4 gundur oyun oynuyorum, internete giriyorum bir problem yasamadim. Servise gonderdim garanti kapsaminda gorsellerle birlikte, fakat ariza olmadigini soylediler. Tuketici Hakem Heyeti'ne de basvurumu yaptim sonuc bekliyorum...
  8. S

Up lütfen
  9. S

Merhaba arkadaslar, 1 ay once itopya'dan ViewSonic 144 hz monitor aldim, modeli; VX2458. Yaklasik 20 gun sorunsuz kullandim, 20 gun sonra ekranda gidip gelmeler basladi. Belirli bir sure (bazen 20 dakika sonra gidiyor bazen 2 saat sonra) acik kaliyor monitor; sonra yesil ve siyah cizgiler...
Top Bottom