Arama sonuçları: *

1. songokutr

PCH Medal X1 Yayımda

Ayin mi yapıyorlar? Bu sistemin fiyatı niye 6666 TL?
  2. songokutr

13.000-18.000 TL hazır sistem tavsiyesi

Evet. AMD aldım birde NVDIA alayım o nasıl olacak bakalım :)
  3. songokutr

13.000-18.000 TL hazır sistem tavsiyesi

32 gb ram 16 gb ram x2 3070 ekran kartı veya 3060ti Güzel bir anakart 1 tb m2 ssd iyi bir kasa ve psu bunların olması şart bu fiyatlara böyle bir pc alınır mı?
  4. songokutr

DA-2 10k teklif veren var satayım mı?

3k eklemeyi düşünüyorum üstüne 13k bütçem var yani satarsam
  5. songokutr

Sistem o degil. Editledim ilk yoruma.
  6. songokutr

Pardon da 2 ilk çıktıgında çok bilinir diye sistem özellikleri belirtmedim sistem özelliklerini yazıyorum edit ile.
  7. songokutr

DA-2 10k teklif veren var. Satayım mı? 2-4k arası param var yeni sistem almak için 10+2-4k arası net bütçe. Ekran kartı 5600 xt asus tuf evo ana kart asus tuf b450m plus işlemci r5 3600 corsair 550w+80 spec delta 16 gb ram 480 gb ssd
  8. songokutr

(İlk konu) DA yeni sistem koşuunn!!!

Başlıgı görünce panik oldum kavga mı var :D
  9. songokutr

DA-5 İtopya'nın Karttan Parayı Çektikten Sonra Siparişi İptal Etmesi

Güzel kardeşim ben diyorum ki bir sorun çıkarsa yasal olarak itopya haksız onu anlatıyorum. Sorun çıkarsa yasal hakkınızı kullanın demek istedim ama itopya işi yokuşa sürmemiş ne güzel işte her iki taraf içinde hayırlı olsun.
  10. songokutr

STOK BİTERSE ALAMAZ. Stok bitmedigi için satın almış. Sistemsel bir hata varsa örnegin Stok yok ama itopyanın sitesinde stokta var gözüktü ve satın alındı o zaman YİNE VERMEK ZORUNDALAR ÜRÜNÜ. Vermezlerse PARA CEZASI YERLER. Önceden İTOPYA böyle bir süreç yaşayıp ceza almış diye bir haber gördüm...
  11. songokutr

Stok kalmadıysa stok biter zaten alamazsınız. Aldıysanız stok var demektir.
  12. songokutr

Para çekildiyse ürün veirlmek zorunda. THH başvursun
  13. songokutr

TEKNOBİYOTİK 8.5K SISTEM

Çöpnobiyotikten o sistem alacagıma, Sinerjiden bu sistemi alırım daha iyi https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-warrior-intel-core-i5-10400f-16gb-256gb-nvme-m2-ssd-gtx1660-super-p-37508?utm_source=YouTube&utm_medium=Nisan2021&utm_campaign=Frekans
  14. songokutr

HaQQuS'un Yeni Önerdiği İzoly Sistem Hk. Düşünceleriniz?

Eski derken? Vatanda çalışıyor olması lazım hala.
  15. songokutr

Teknobiyotikten bir şey almayın!

Kutu o kadar kötü degildi. Ama iade almamak için resmen kutuyu bahane ediyorlar. İcabın da yeni bir kutuya koyabilirsin. Zaten kutu da ne isim ne resim hiç bir şey yok. Bana gelen kutuyu görsen beni daha iyi anlardın. Kahverengi üstünde isim ve resim olmayan sıradan bir kargo kutusu geldi...
  16. songokutr

Vatan bilgisayar iade alıyor uzaktan alışveriş durumların da. Bunlar kendi kendilerine bahaneler üretiyorlar. Teslim ettigim ürünün saglamlıgına hiç bir laf etmiyorlar zaten. Varsa yoksa kutu şöyle kutu böyle. Aldıgım ürünün kutu resmine bakarsanız üzeri resimli...
  17. songokutr

Hayır resmi gazete'de öyle bir şey yazmıyor. Ürünü azami şekilde açıp bakabilirsiniz diyor iade etmek için. Zaten açıp bakmadıgın üründen nasıl memnun olup olmadıgını anlayacaksın. İnternetten alışverişler de cayma kanunu bunun için var. Normal de bir ürünü alırken yerin de görüp bakarsın...
  18. songokutr

Sorunu çözmek için hocam ben foruma konu açmam. Sorunu onlardan başkası çözemez çünkü. Ben magdur edildim başkası magdur olmasın diye konu açtım. Elimden geleni yapacagım bu haksızlıga karşı. Buradan bir şey alacaklar bir kere daha düşünsün derim. Cayma hakkı kanunu bile kendilerine göre...
Top Bottom