Arama sonuçları: *

1. songokutr

Sorun çözüldü

Bu tarz konuları görünce ucuz bir şey görünce korkuyorum. Hatta indirimli mal bile alasım gelmiyor resmi satıcılardan bile. Amazon Hb örnek.
  2. songokutr

30 35 k arası sistem önerisi.

Uzun ömür istiyorsan 4070 al diyecegimde 16gb ram olsa uzun olurdu ömrü. 12 gb rami var.
  3. songokutr

45-55 Bandında Sistem Önerisi

50k fiyatlı hazır sistem bütçede anakartlar çok kötü olmuş. itopya bence kazıklamış o sistemlerde bana aşırı pahalı geldi.
  4. songokutr

Black Friday beklenir mi?

Kara Cuma beklersin. Tamam indirim gelir ama zamlarda şöyle gelir; 1-Dolar artar. 2-Coinler artar, haliyle ekran kartı fiyatları artar 3-Çip krizi hastalık vs sebepler ortaya çıkıp fiyatları artırabilir vs. vs. Yani özetle paran varsa kenarıda boş durmasın. Altın yap, bir şey yap bir şey al...
  5. songokutr

7-8K LI APU SİSTEM AMA İLERİDE EKRAN KARTI KONULACAK

APU sistem boş iş birazda zengin işi. Çekersin saglam bir apu sistem ekran kartı takınca RTX 3080 bile besleyecek bir işlemcisi olur. Paran çok olur dersin istedigim zaman saglam kartı alır takarım. Kısıtlı bütçeniz var anladıgım kadarıyla ileride ekran kartı almanız ne kadar kesinse ona göre...
  6. songokutr

ghosting nedir benimkinde var gibi geldi yardım

hemen iadeye başvurma. Ghosting çözümleri var. Monitörün ayar menüsünden response time ayarını degiştirin. Ghosting olan bir sahnede deneyin tüm seçenekleri. İade son çareniz olsun
  7. songokutr

Ebrar Bilgisayar 6700 XT ekran kartlı sistem

650w psu yetmez bence 6700 xt için
  8. songokutr

12.500 TL'ye i5 11400F+RTX 3060 Sistem Alınır mı?

Valla 10 dk'ya yakın bir araştırma yaptım ama pek bir şey bulamadım ekran kartıyla ilgili :S
  9. songokutr

12.500 TL'ye i5 11400F+RTX 3060 Sistem Alınır mı?

Dostum bence kartı yabancı forumlarda falan araştır ısınır diye bende endişelendim.
  10. songokutr

Bilgisayarımı satacağım ancak fiyat bandını bulamıyorum

Mining yapılmıyorsa ekran kartını tek satma direk sistemi sat. Alan çıkmaz tek kartı.
  11. songokutr

12.000 TL'ye 3060 lı sistem onerisi

Attan inip eşşege neden binsin?
  12. songokutr

İncehesap hazır sistemleri nasıl gönderiyo.

Kargo ile gönderiliyor bremin
  13. songokutr

PC toplamak için beklemelimiyim

Paranı altın ya da dolara çevirme imkanın yoksa bekleme hemen al.
  14. songokutr

İnce hesap pc toplama sihirbazı

Eve bilgisayarcı çagırabilirsin çözüm yolu çok
  15. songokutr

VOK RTX 3060 mi Donanım Arşivi 3060'lı Sistem mi?

Abdullah'ın sistemi bence daha iyi olacaktır. Her zaman en iyi sistemi o yapıyor.
  16. songokutr

İzoly ve turbox neden bu kadar nefret ediliyor ?

2012 yılında çıkmış işlemciyle 2018 yılında çıkmış ekran kartını birleştirip 2020 de satıyor :D. Bak başkası açıklama yapma zahmetinde bile bulunmaz sana. Direk kötü diyenler haklı, açıklama yapmak zorunda bile degiller yani.
  17. songokutr

İndirim fırsatlarından bir şey almayıp MD2 yi bekleyip Mağdur olmak

Rapor edildin. İnşAllah ban yersin.
  18. songokutr

İndirim fırsatlarından bir şey almayıp MD2 yi bekleyip Mağdur olmak

Senin nickte hayır yok ki. Ölücükemal diyorsun asdasda :D. Ölücülük yapanların kaderidir bu her zaman ölü fiyata mal alamazsın lul
  19. songokutr

9K ya sistem toplar mısınız bazıları anca 2060s konur diyorda :)

2060 super sistem 9kya anca toplanır diyen yalan söylüyor. 3060ti sistem şuan 10.000 TL :) yani 1000 TL daha fazla verip yüzde 20-35 arası daha fazla fps almak var :)...
  20. songokutr

DA-SISTEM3 alınır mı?

Karakız sistem vardı. 10.000 TL di. Yani bakıyorum da alacagın fps belki de 2 katı. 35 yerine 70 fps alacaksın ve arada senin ödeyecegin fiyata göre 3000 TL fark olacak. Ben olsam bunu bildikten sonra hiç bir şey almazdım :D Karakız için para biriktirirdim.
Top Bottom