Arama sonuçları: *

1. songokutr

yayın yapmak için öneri

mic ne alacaksın?
  2. songokutr

Beyler dolar artıyor artmadan PC oneri

İndirimde bir sistem demek istedim. Şuan 1660 sistemlerin en ucuzu 9000 TL
  3. songokutr

7500 TL oda indirimde 1660 super sistem belki bulursunuz. 7500 TL'ye bütçenizi çıkartmak için konuşun.
  4. songokutr

Senin yaptıgın yorumun aynısını, dolar 7 TL oldugu zamanda yapıyorlardı. Senin aklına uyanlar hem zaman hem para kaybetti. Dolar 7 TL oldugu zaman pc alsalardı senin aklına uymayıp hem daha az para öderlerdi hemde zamanları boşa gitmezdi. Şuan bile PC alsanız sorun olmaz. Çünkü fiyatlar dahada...
  5. songokutr

Gaming Gen TR'den alınan kampanyalı hazır sistem bakın ne halde gelmiş!

Büyük ihtimal haram lokma yiyen bir tipsin dedim. Direk öylesin demedim. Belkide işinizi çok özenli yapan bir insansınız bilemeyiz. Ama söylediklerinizden güven duymuyorum sizden bir ürün satın almazdım çünkü tüm suç kargo firmasında diyorsunuz. Böyle deyip sorumluluk almayan ve müşteriyi magdur...
  6. songokutr

Sana cevap bile yazmıyorum daha fazla ve blokluyorum. Esas sen haddini bil! sen kim oluyorsanda bana kitap oku, okudugunu anlamıyorsun diyorsun? Senin konuştugun gibi aynı çerçevede bende sana cevap verdim. Benim okudugumu anlamadıgım iddia edip kendince varsayımlarda bulunursan ve haddin...
  7. songokutr

Aslında her eve kamera sistemi şart. Kapıda kamera olsa kargocuyla olan konuşmaları aktarma şansımız olsa çok iyi olur. Kargocular tutanak bile tutmuyor. Benim işim sadece kargoyu bırakmak diyor. Sonra bazı firmalarda üste çıkmak için senin kırıp kırmadıgını nereden bilelim belki de sen kırdın...
  8. songokutr

Dostum kendince bir çıkarım yapıyorsun ama söyledigin şeyi kendin yapsan bana böyle bir cevap vermezdin. Kitap mı okuyorsun? Ne yapıyorsan 2 katına çıkarmanı dilerim çünkü sana hiç bir faydası olmamış. En büyük suçun kargo firmasında oldugunu söyledim ben ama sen sadece tek suçlunun kargo...
  9. songokutr

Sizin gibilerin yorumlarının magdur olanlarla dalga geçme ve gıcık etme amaçlı oldugunu düşünüyorum. Şu en sinir oldugum cümle ise sen sorun yaşadın diye herkes yaşacak diye bir anlam yok demeniz. Her konuya mutlaka birisi çıkıp yazıyor. Dedigim gibi gıcık etmek için ve magdurla dalga geçmek...
  10. songokutr

TeknoBiyotik indirimli sistem alınır mı??

Kazık sistem. İndirim adı altında normal fiyattan pahalıya satıyorlar. Teknobiyotik'den bir şey almanızı önermem. Satış sonrası destek 0.
  11. songokutr

İtopya benim için bitmiştir.

itopya: tamam
  12. songokutr

Teknobiyotik Hazır Sistem

Teknobiyotikten sistem almanızı önermem.
  13. songokutr

Qp deki sistem f/p olarak pahalı mı yoksa alınabilir mi?

Fiyatıda artmış. 6500 TL olmuş geçmiş olsun. 5500 TL ye almıştım ben o sistemi hroizon zero dawn da yanında bedavaydı
  14. songokutr

Qp deki sistem f/p olarak pahalı mı yoksa alınabilir mi?

da sistem 2 ryzen 5 3500x ile 5700 TL. 1700e de monitör 7400 toplam fiyat eder. monitörü indirimle bulursan hemen hemen aynı fiyata yüzde 40-50 arası daha iyi performans alırsın oyunlarda.
  15. songokutr

Teknobiyotiğin bayrama özel çıkardığı sistem nasıl?

Fiyat olarak gayet uygun ama asrock, galax gibi tüm parçalar marka olarak kalitesiz. Hem marka hem kaliteli bileşenleri sadece itopya topluyor. Ben itopyayı tercih ederdim yada bu sistemi alıp 75 hz indirimde 750 TL ye bir monitör alır .fiyat performans kralı bir pc toplardım.
Top Bottom