Arama sonuçları: *

1. songokutr

PC YÜK ALTINDA VE OYUNLARDA ANİDEN TEPKİSİZ DONMA

Biraz tembel işi çözüm verdim ben aslında ama etkilidir. 2080ti 450 w yada 550 w testi diye bi video izlemiştim 1440p PUBG'de kapandı. Ama 1080p PUBG oynarken sistem kapanmamıştı. Birde bu öneriyi psuyla alakalı diyenler için yazdım. Bana psu gibi gelmedi. Güç kaynagı yetersiz oldugu vakit pc...
  2. songokutr

PC YÜK ALTINDA VE OYUNLARDA ANİDEN TEPKİSİZ DONMA

Psu yetmiyorsa cevabı çok basit tabi şansı varsa basit. Monitörü 1440p ise daha fazla güç çeker. 1080p monitör taksın yada 1440p monitörü 1080p yapsın. Psudan kaynaklıysa daha az güç çekilecegi için belki sorun yaşanmaz
  3. songokutr

DELL S2721HGF'de ekranda pikselleşme oluyor

bu monitörü alıp, iade etmiştim bir kaç sene oluyor ama çok iyi hatırlıyorum pixelleşme sorunu vardı kronik sorunlu.
  4. songokutr

4070Tİ OC ekran kartım var nasıl bir monitör almalıyım

Bu fiyata alabilecegin en iyi monitör https://www.gaming.gen.tr/urun/331003/dell-g2724d-27-inc-165hz-1ms-qhd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/
  5. songokutr

freesync ney kapalıymış o açim mi ?

açma boş ver.
  6. songokutr

Ekranım Aşağı Doğru Akıyor AOC 24G2U

O zaman sıkıntı büyük. Degişim isteyin :(
  7. songokutr

Ekranım Aşağı Doğru Akıyor AOC 24G2U

FreeSync- Gsync kapat. Monitörü 144 Hz yap sorun çözülür
  8. songokutr

R5 3600 ve RX 5700XT sistem performansı

1440p oynuyorsan o FPS'ler normal. 1080p mi 1440p mi? Belirtmemişsiniz.
  9. songokutr

DESTEK EKIBI ÇÖZEMEDİ YARDİMMMM

TDK= TE+DE+KA'dan bak diye kısaltma yapılmadı zaten. Türk Dil Kurumun'dan bak diye kısaltma yapıldı. Sen kısaltmanın nasıl okunacagını ögren önce.
  10. songokutr

DESTEK EKIBI ÇÖZEMEDİ YARDİMMMM

Başlıklar büyük harfle yazılır. TDK'dan bak.
  11. songokutr

asus vg24vq ölü piksel

Monitör kutusu atılır mı hocam çok yanlış bir hareket yapmışssınız. :( Monitörün kutusu olmadan kargoda gidemez o ekran kesin kırılır. Satmak isteseniz yine olmaz kargolayamazsınız biri size gelip evden alması lazım uzak bir yere götürmek istese yine kutu lazım. Önce kutuyu asus'dan istemeye...
  12. songokutr

Hatalı parçayı arıyorum

Hatay kelle paça diye okudum. Kafam yerinde degil yeminle.
  13. songokutr

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık mıdır?

Hırsızlık ama dolaylı yoldan. Yani birini gasp edip tüm parasını almakla aynı şey degil :). Oyun yapımcıları bir oyun yapmak için reklam ve oyun gelirleri toplam 50.000 dolar para harcadılar diyelim. Ve birileri çıkıp, 'param yok, param az, oyuna verecek param yok' gibi sebepler öne sürüp oyun...
  14. songokutr

2 YILDIR BİLGİSAYARI TEMİZLEMİYORUM NE YAPABİLİRİM

termal macun bilemem ama kompresör varsa temizlik için bilgisayarcıya gitmene gerek yok
  15. songokutr

MONİTÖRE GÖRÜNTÜ GELMİYOR

ekran kartı marka model?
  16. songokutr

Monitör'e görüntü gelmiyor

Onu yazmadan önce islemcinin görüntü verme ihtimali var mı yok mu bir soraydın.
  17. songokutr

İZOLY N14SF LOL EKRAN DONMASI

İşlemcine baktım dostum 2012 nin sonlarına dogru mu ne çıkmış. :D ve 2018 den sonra çıkan 1660 ekran kartıyla beraber hazır sistem satmışlar yüzyılın kazıgı
  18. songokutr

Monitörüme birşeyler oluyor

monitör model ekran kartı model nedir? yazarsanız bilen arkadaşlar daha kolay yardımcı olur
  19. songokutr

5600XT R5 3600 Cyberpunk 2077 darboğaz

Redditte birisi konu açmış Onu Türkçeye çevirip teknopatta paylaşmışlar. https://www.technopat.net/2020/12/13/cyberpunk-2077-icin-amd-islemcilerde-bedava-performans-artisi/ Ana kaynak: Konu da şöyle demişler işlemcimin tüm çekirdekleri max yüzde 35-40 kullanıyordu. Bu ayarı yaptıktan sonra...
  20. songokutr

PC nasıl kolayca bozulur

Satın birine çaldırdım deyin
Top Bottom