Arama sonuçları: *

1. songokutr

Bir arkadaşım cc ile discord nitro almıs

yurt dışındansa global suçlu sayılır para ülkemizden talep edilir ve devlette para cezası keser ve bir kaç ay hapiste yatabilir bunlara ek olarak
  2. songokutr

PayPal Türkiye'ye Döner mi?

Paypal dönmesin transferwise var. Paypal vergi vermeyi falan reddetti galiba öyle hatırlıyorum. Adam olursa biat ederse döner. Biat etmezse dönmez
  3. songokutr

Papara Kart İddiaları

Anlaşması bitse bile senelerdir var bence güvenlik açısından sıkıntı yok. Begenmiyorsan alma zorla satmıyorlar. 250 TL de bir 2 TL kesecek yükleme yaparken o kadarlık olsun. İşini görmesi açısından iyi. Bunun dışında vadesiz hesap en temizi ben de vadesiz hesap var. İnternetten istedigimi...
  4. songokutr

Papara Kart İddiaları

Vadesiz hesap en güzeli 18 yaşın altındakiler alabiliyor mu? Alabiyorsanız gidip vadesiz hesap açtırın en temizi. Paranızı istediginiz zaman çekebilirsiniz de.
  5. songokutr

Papara Kart İddiaları

İninal İNG bankın degil mi? Öyleyse güvenli bence. 2 TL para kesmesi tabi komedi. ama 250 TL tek seferde yükleme şansınız var yani 250 TL de bir 2 TL paranız gidecek pek mühim degil bence. Karta ulaşması zor olanlar için ideal. Gidip migrostan alabilirsiniz çok rahat ulaşması.
  6. songokutr

Papara Kart İddiaları

Var mı alternatifi? Varsa onlara geçin o zaman. Papara güvenilir degil diyorlar o sebeble uzak durun dedim. Bu arada uslubuna dikkat et azarlar gibi yorum yazma. Normal soruyorum.
  7. songokutr

Papara Kart İddiaları

Paparalanırsınız ama kart güvenilir degil.
  8. songokutr

Papara Kart İddiaları

İninalın nesi var?
  9. songokutr

Papara Kart İddiaları

Güvenmeyin öyle şeylere dostlar köklü bankalara gidip vadesiz hesap açtırın. Vadesiz hesabınız sınırsız. Paran ne kadarsa okadarlık alışveriş yaparsın 20.000 TL var ise yatır karta al istedigini. Paranız az ise ve yaş yetmiyorsa innial kart kullanın.
  10. songokutr

Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İstiyorum

Vadesiz hesap açtır. Hesabın için ne kadar para varsa o kadarlık alışveriş yapabilirsin limit yok. Vadesiz hesabın da diyelim 20.000 TL var. 20.000 TL'lik hazır sistemi satın alabilirsin
Top Bottom