Arama sonuçları: *

1. songokutr

ders çalışma isteğim yok ve ders çalışırken derse odaklanamıyorum

çok çalışarak başarı olsaydı... az ve öz yeterli. fazlası boşa vakit kaybı çünkü kafana girmez. az ve öz çalışacaksın verimli olacak 2-3 saat en fazla
  2. songokutr

ders çalışma isteğim yok ve ders çalışırken derse odaklanamıyorum

günde 2-3 saat çalış fazlasını çalışma hatta 1 saat bile olabilir.
  3. songokutr

Ailem Eşit Ağırlık Okumamı İstemiyor Ne Yapmalıyım?

Sayısal en zoru altından kalkmak kolay degil ve Türkçe soru sınavda dogru yapsan bile 4 puan falan alıyorsun sayısal oldugun için ama eşit agırlık olsaydın 5 puan alırdın diye biliyorum. Sayısal zor oldugu için altından kalkmak çok zor bu sebeple eşit agırlık en dogru tercih. Ama sayısalı...
  4. songokutr

ben lise ikiye gidiyorum tavsıyelerınız nelerdır

Öncelikle profil fotonu degiş. :ROFLMAO: Sana tavsiyem asla tek bir ata oynama: Ders çalışmanın yanında, vücut geliştirme, güreş, aikido, karate vb branşlara'da yazıl.
  5. songokutr

Okulda Din Derslerinde Sadece İslam Görmek

Ülkede demokrasi varsa çogunluk müslüman oldugu için demokrasilerde çogunlugun dedigi olur. Senede 50 saat din dersi görecekseniz en az 35 saati islam dini anlatılmalı sonra da kalan dinlerden bahsedilmelidir. Eger din dersini dininizi ögrenme amacıyla degilde farklı dinler ögrenme amacıyla...
  6. songokutr

Twitter da Boş Z kuşağı iş başında!

twitter hatipler kapatılsın
  7. songokutr

Arkadaşlar Eşit Ağırlık Mı Seçeyim Yoksa Sayısal Mı Seçeyim ?

Notlarına göre kesinlikle eşit agırlık seçmen gerek tartışmasız. Amaçların dogrultusunda da eşit agırlıga göre kendini yönlendirmeni tavsiye ederim. Sayısal biraz kanser, eşit agırlık dengeli ve fazla sıkmaz seni. Dengede ol daima :)
Top Bottom