Arama sonuçları: *

1. songokutr

3 AYLIK MİNİNG DEN KAÇ TL KAZANDIM

Çalındı o kart çalındı :) :)
  2. songokutr

Bitcoin'e 100 TL atsam değerlenme ne kadar olur?

Zamanın da bakardık 1000 TL falandı. :D Tabi ozaman cebim de 50 TL bile yoktu. Şans işte.
  3. songokutr

Arkadaşınız neye yatırım yapmıştı acaba? Milyarder deyince merak ettim :D
  4. songokutr

Geçti bolunun pazarı. Dolar yükselir insanlar paralarını dolara çevirirler. Bitcoin yükselir insanlar bitcoin konuşur. XDDDD Mesele bu paralar yükselmeden yatırım yapabilmekte. Dolar 5 TL iken yatırım yapacaktınız mesela. Bir şey yükseldigi zaman ona yatırım yapmak boşa yatırımdır.
  5. songokutr

1 Bitcoin 310.000 TL Oldu! Dünya Düzeni Değişiyor

Ekran kartını kullanarak bitcoin kazıyorsun. Yani bitcoinin degeri 50.000 TL iken ekran kartı fazla kimse almıyordu. şimdi degeri olmuş 310.000 TL o sebeble eskiye nazaran ekran kartı daha çok alıyorlar. Bu sebeble ekran kartı stoklarda kalmadıgı için pahalılanıyor.
  6. songokutr

Hayır yani nereyi kazıyoruz ki kazılacak yer neresi yani? Aklım almıyor hala bitcoini? Düşünsenize altın madeni olsa size orayı kazdırmazlar. Ama sanal bir yerde maden var ve kazıyorsunuz. Aslında emperyalist güçlerin orayıda ele geçirip size bırakmaması gerek. Benim bitcoini o sebeble aklım...
  7. songokutr

Ben oldum olası şu bitcoini anlamadım onu kazıyoruz da ne oluyor ki? Sanal bir şey gerçek degil. Ne dir bunu bu kadar degerli yapan ? :D
Top Bottom