Arama sonuçları: *

1. swindler

eğer ki öldüğümüzde cennete girersek ve...

Eğerki Allahın sevdiği bir kulsan ve özlem duyduğun kişi yaratıcının affedebileceği bir kişi ise isteğin yerine getirilebilir. Fakat bunun dışında sevdiğin bir kişi cehenneme gittiyse bir özlem duymaman için Allah o kişinin cennette yanında olmasını sağlayabilir.
  2. swindler

Sınırsız bütçe ile nasıl bir pc toplarsınız

niceee 1631035608 kanka öyle bir şey değil ajknasjdj
  3. swindler

Sınırsız bütçe ile nasıl bir pc toplarsınız

beyler hiç bütçe sınırınız olmasaydı nasıl bir pc toplardınız yorumları alayım
  4. swindler

PTT Sizce Nasıl Bir Kargo Firmasıdır?

Beyler ptt hizlimi yavasmi ve aras dan iyi midir? kotumudur
  5. swindler

Bilgisayar tavsiyesi

Kanka oc fln yapmayı düşünmüyorum bide bu pandemi döneminde evde kendim yapabileceğim bir şey olması daha iyi olur yani anakart değistirmeyi planlamıyorum
  6. swindler

Bilgisayar tavsiyesi

Kanka bilgisayar toplamicam aslinda monitör onerisi icin accaktimda öyle herkesin fikrini alayım mantıklı bir öneri gelir diye 1612358415 Zaten pcm var yani
  7. swindler

Bilgisayar tavsiyesi

Beyler tavsiye dediğim hani ne yapabilirim manasında sistemim:r3 1200af rx570 4gb,a320m s2h,Xpg 3200mhz 8×8 ram,120gb ssd,1tb hdd,240gb m.2, normalde monitör almayi planliyorum ama onerilerinizi yazabilirsiniz ne yapabilirm ne geliştirebilirim diye 144hz 1ms ips monitor alacagim onerilernizi...
  8. swindler

Güvenilirliğinden emin olmadığım site

Beyler Hazırda.com güvenilir bir sitemidir ona göre alılşveriş yapacağım
  9. swindler

"bizdehesaplı" adlı site güvenilir mi?

Beyler sata m.2 ssd alcaktım incehesap'tan ama pahalandı ucuza satan bir site buldum ama site güvenilir mi hiç bilmiyorum. "bizdehesaplı" adlı site güvenilir mi? Bilen varsa yazabilir mi Link bu...
  10. swindler

güvenilir internet sitesi

Beyler zuzima diye bir siteden oyuncu koltuğu alacağım ama güvenilir bir site gibi gelmiyor daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı
Top Bottom