Arama sonuçları: *

1. T

windows 11 güncelleme sorunu

evet denedim sonuç çıkmadı
  2. T

Windows 11 Home kullanıyorum
  3. T

Arkadaşlar selamlar. Windows 11 son güncellemesini indiremiyorum hata veriyor. Sebebi nedir nasıl çözülür lütfen yardım edin.
  4. T

Hoparlör çınlama sorunu

Arkadaşlar ben yeni pc aldım. Eski pcde kullandığım hoparlörü kullanıyorum. Önceden olmayan çınlama sorunu çıktı. Klavye'nin ışıklarının rengini değiştirince ve modlarını değiştirince rahatsız eden çınlama sesi geliyor. Klavyem Logitech G213. Nasıl çözerim bunu ?
  5. T

Rx6600 görüntü gelmiyor

Hocam son sorum izninle :) Bu dönüştürücüyü bağladığımda ses konusunda problem olmaz dimi ? Hoparlör kullanıyorum bir yandan.
  6. T

Rx6600 görüntü gelmiyor

Çok teşekkür ederim dostum seni de rahatsız ettim akşam akşam :)
  7. T

Rx6600 görüntü gelmiyor

Teşekkürler herhangi bir bilgisayar ürünleri satan yerde vardır dimi bu dönüştürücü ? 1685133314 Peki hocam ben şimdi VGA TO HDMI mı alacağım yoksa HDMI TO VGA mı ? Kafam karıştı da. Monitörüm VGA girişli biliyorsunuz zaten.
  8. T

Rx6600 görüntü gelmiyor

Nereye takacağım ki anlamadım tam. 1685117891 Onun bilgisi bende yoktu şimdi öğrendim. Peki hdmı kablosu ile tvye bağalayabilir miyim ?
  9. T

Rx6600 görüntü gelmiyor

Arkadaşlar yeni sistem aldım montajını yaptım. Açtım fanlar dönüyor ışıklar falan yanıyor ama görüntü gelmiyor. Monitörüm vga giriş o yüzden mi görüntü gelmiyor açıklar mısınız lütfen ??
  10. T

Arkadaşlar görüntü sorunum var

Arkadaşlar rx6600 vga desteklemiyor mu ???
Top Bottom