Arama sonuçları: *

1. theasff

13.000 TL Hazır Sistem Önerisi

incehesaptaki hazir sistemlerden butcenize uygun olanlara bakabilirsiniz sanirim 13kya rtx 3050li hazir sistemler vardi
  2. theasff

Daemon Bafir Sistem Tavsiye

yani hediye etmislerse guzel o zaman
  3. theasff

sey kasa da 2 fan var ayriyeten yanina bir fan da hediye ediyorlar nasil egzoz fan yokmus
  4. theasff

arkadaslar daemon bafir sistem alinir mi? sizce parcalar guzel midir? Degismesi gereken bir sey var midir? Degistirmeden alsam param bosa gider mi? yani ileride upgrade yapsam uygun olur mu
  5. theasff

incehesap Hyperion? Daemon?

sanirim attigi son iki sistem incelemesinde de ayni kasa vardi. ssd de bakacagim 1665099913 daemon kasasi fena durmuyor zaten sanirim
  6. theasff

sanirim ikna edip 5600 ile daemonu yapistirip gecmem en iyi secenek olacaktir daemon da kasa degisikligi yapmali mi? ve hyperiondaki kasayi abdullah abi begenmisti diye biliyorum o yuzden sorun olmaz saniyordum
  7. theasff

daemon - hyperion Merak ettigim eger demonu secip islemciyi r5 5500 e dusurursem darbogaz yapar mi? Veya kotu bir secenek yapmis olur muyum? Ileride upgrade de yapabilirim su anlik alsam diye dusundum o yuzden danismak istiyorum. Hyperion secerseniz de upgradelemem gereken seyler var mi?
Top Bottom