Arama sonuçları: *

1. timury

2.500 TL'ye ps4 almak

hazır yeni konu açmayayım 3300 sadece ps4 kolsuz anlaştım satılırmı parası nasıl koyduğum ilk gün 15 kişi yazdı ucuzamı veriyorum
  2. timury

Ps4 cd key gta 5 öneri

Arkadaşlar cd alıcaktım ama pahalı ben ps4 pek oynamadığım için nasıl işliyor bilmiyorum cd key falan oluyormu indirim vardı bugun bitti cd key falan var ise önerbilceğniz site varmı? premium edition alıcağım
  3. timury

PS 4 Slim 500 GB 2700 TL'ye Değer mi?

2500 çünkü sıfır kollu slim ler 3000 bin t
  4. timury

İkinci el PS 4 PRO 4000 TL alınır mı ?

ben olsamxbox series s alırdım
  5. timury

Horizon Zero Down ps4 de ücretsiz olacak

sanada günaydın :)
  6. timury

Horizon Zero Down ps4 de ücretsiz olacak

Merhaba bugun bir haber duydum horizon down zero ve birkaç oyun daha ücretsiz verilcekmiş ps store da 25 mart da
  7. timury

ps4 ne kadara satılır?

unutursam kurtarırım
  8. timury

ps4 ne kadara satılır?

hocam ea play falan alırım tüm arkadaşlar yazın ps5 alacak 3 4 oyun alırım kendimde
  9. timury

ps4 ne kadara satılır?

Arkdaşlar merhaba elimde 2016 da alınmış aşırı az kullanılmış en fazla 40 saat falan oynanılmış ps4 var içinde assasains creed syndicate var birde bir tane kamuflaj dualshock jostick var antalyada ne kadara satılır satıp yurtdışında 3500 ps5 digital alıcam sizce satıp ps5 alınır mı??
  10. timury

Series x vs Ps 5 (anket)

ea play var bide sony gamepass gib bir şey yapıcaz dedş yeni.
  11. timury

Iraktan ps5 digital edition alınır mı?

bende başlığı görünce aynısını diyecektim :) 1608117348 muhtemelen değildir türkiye avrupa bölgesi olarak gözüküyor ıraq ise tam asyada.
  12. timury

playstation 4 alınır mı?

bence sıfır almaya gerek yok ps4 ü ikinci el al daha iyi olur.
  13. timury

Merhaba ben yurtdışından playstation 5 alıp türkiyede ucuza satmaya düşünüyorum.

her seferinde en fazla 2 tane getiririm 4 ayda bir gidiyorum ben rusyaya öyle bir anda 5 tane getirmem zaten.
  14. timury

Merhaba ben yurtdışından playstation 5 alıp türkiyede ucuza satmaya düşünüyorum.

kendimin gibi getiricem zaten çok gidip geldiğim için kutusu açık bir şekilde.
  15. timury

Merhaba ben arada iş için rusya ya gidiyorum ve burdaki playstation fiyatları 4000 TL daha az rusyada daki playstation fiyatı 3700 TL dijital olan normal ise 4500 TL türkiyede ise 6500-7500 arası olucak deniyor sizce rusyadan playstation alıp burada 5500-6000 TL ye satmak mantıklımı?
Top Bottom