Arama sonuçları: *

1. T

Mavi Ekran Problemi

Bios pilini değiştirin. bios pili değişince mavi ekran vermeyi bırakan bilgisayarlar olduğu hakkında bir şeyler okumuştum geçmişte. 1586754754 Bios pilini değiştirin. bios pili değişince mavi ekran vermeyi bırakan bilgisayarlar olduğu hakkında bir şeyler okumuştum geçmişte.
  2. T

Fan girişi yetersiz

Ya 3-4 pin fan çoklayıcı alacaksınızya da direkt psu daki molex güç soketine bağlayacaksınız. Fan çıkışınız max 1 ya da 2 amper destekler. Ona dikkae ederek çoklayıcı bağlayın
  3. T

Laptobumu şarza taktığımda çıtır çıtır sesler çıkıyor

Prize giren fişin ucu ilk takarken çat ediyor ve küçük kıvılcım atıyorsa sebebi adaptörün çektiği akımdır. Önce pirize sonra laptoba takarsanız yapmaz. Adaptörden veya kablodan sürekli cızırtı çatırtı geliyorsa hemen değiştirin. Canınız 50 liradan değerlidir.
  4. T

Harici ekran kartı takma hakkında

1050ti da yukarısını beslemeyecektir. Egpu olayına girmenizi önermiyorum.
  5. T

Bilgisayar açılmıyor.

Bozulmuştur. Bir daha vurmazsınız artık.. Tüm parçaları söküp tekrar takın. Kontrol ederek
  6. T

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Hometech 9.7inch ipad çakması tablet aldık. Kutudan çıkardıktan 20 dk sonra masanın üzerinde dururken yanık koktu ve kapandı. Kutudan bozuk çıktı dedik iade ettik kurtulduk. Casper t9w windows tablet. Kronik olarak wifi çekim problemi var. Modeme 3 metre mesafeden sonra wifi çekim hızı 0.1mb/sn...
  7. T

BİLGİSAYARIMDA BİR SORUN VAR!

Ekran kartınız taş devrinden kalma olduğu için bahsettiğiniz oyunları oynatması mümkün değil.
  8. T

hdmi mi dp mu?

1586671555 Aldığın gaming monitörün çözünürlük ve hz değerine göre tabloya bakarak seçebilirsin
  9. T

Laptop Ekranı'nı PC'ye Nasıl Bağlıyabilirim ?

https://m.donanimhaber.com/isTeknik-Atil-dizustu-bilgisayarinizi-2-monitor-yapin-video--49373
  10. T

R5 2600X & RX 580 Darboğaz Olur mu?

Darboğaz olması için işlemci kullanımının %100 e dayanıp ekran kartını beslemeye gücünün yetmemesi. ekran kartı kullanımının %60-80 gibi değerlerde olması gerekir. 2600 ile RX 580 4 GB kullanıyorum herhangi bir darboğaz yaşamıyorum
  11. T

Formattan Sonra Performans Düşüşü Acil Yardım

Driverları üretici sitelerinden indirip elle kurunuz. Özellikle amd chipset driver'ını
  12. T

Oyunlarda Kasma Sorunu

Google da %100 disk sorunu şeklinde arama yapın ve orada önerilen çözümleri uygulayın. Büyük ihtimal sorununuz çözülecek. Hdd eski ise ve oyunlat hdd'de kurulu ise sorun bundan da kaynaklanabilir. Sanal bellek kullanımını kapatmanızı öneririm. Hdd üzerinden alan ayırıp kullandığı için hdd yi...
  13. T

Bilgisayar aniden donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum

Bilgisayarın donmasının birçok sebebi olabilir. İlk aklıma gelen şu: hdd eski ve windows hdd içinde kuruluysa, hdd bad sector oluştuysa veya kafa atmaya başladıysa donmaya sebep oluyor.
  14. T

lutfen yardım oyun oynarken ve oyun açılırken pc kapanıyor

İlk aklıma gelen psu'nun yetersiz olması. Sistem yük altına girdiği anda gücü yetmiyor ve kapanıyor. 2.ihtimal arızalı psu. Diğeri de ısınma problemi. Ama ısınma olsa oyun açılır açılmaz çat diye kapanmazdı.
  15. T

Ekrana görüntü gelmiyor.

Windows ekranı gelene kadar bir sorun yoksa. Bios ekranında bir sorun yoksa. Sadece windows ekranı geldiğinde görüntü gidiyorsa sorun driver kaynaklı olabilir. Veya Windows görüntüyü başka bir cihaza yansıtıyor olabilir. Güvenli mod ile başlatmayı deneyin. Eğer açılıyorsa ekran kartının...
  16. T

Bilgisayarım Sıfırlanmıyor Ne Yapmam Lazım

Sıfırlamayı ben şahsen sağlıklı bulmuyorum. Sıfırlamaya harcayacağınız sürenin yarısında format atıp temiz bir kurulum yapabilirsiniz. Güncel sürücüleri de sitelerinden yüklersiniz
  17. T

Pc kendi kendine kapatılıyor dedi ve kapandı.

Windows update bazen dediğiniz şeyi yapar. Sağ altta uyarı çıkar. Şu kadar saat sonra yeniden başlatılacak güncelleme yapılacak şeklinde.
  18. T

FPS & Drop sorunu

Oyunlar hdd de kurulu ise, hdd yıpranmış ise drop sebebi olabilir. İşlemciniz ekran kartınoza göre zayıf. Darboğaza sebep oluyor olabilir. İşlemci ve ekran kartınız ısınıyorsa drop sebebi olabilir. Bunları bi kontrol edin derim.
  19. T

Güç kaynağı

Dostum kimse bilemez hangi parçanın bozulduğunu. Psu'nun içini açıp kontrol edin yanık varsa değiştirin. Diğer parçalarında hasar varsa ondan sonra ortaya çıkar malesef.
Top Bottom