Arama sonuçları: *

1. T

Valoranta girince sistemime değişik şeyler oluyor?

nasıl yani sizdedemi var?
  2. T

hocam zaten ddu ile driveri silip tekrar yükledim üstüne bilgisayarı bile formatladım
  3. T

Merhabalar valoranta girince değişik sorunlarla karşılaşıyorum bu şekilde sistem simgeleri siyah kare oluyor oyunlar klasorune filan girince böyle kalıyor yardımcı olur musunuz?
  4. T

Bilgisayar Gamepad'i okumuyor?

Merhabalar Logitech F310 gamepadim var daha dün taş gibi çalışan cihaz bugün böyle bir hata veriyor ve okumuyor nedeni nedir? 1619638317 .
  5. T

İtopyadan Kasa almayın !

itopyadan kendim bizzat 3 4 sistem topladım hiç bir sıkıntı yaşamadım sistemi kendinizmi mi topladınız hazır mı aldınız?
  6. T

İşlemci ve ekran kartı kullanım oranlarım doğru mu ?

rica ederim hocam iyi oyunlar
  7. T

bir anormallik yok için rahat olsun darboğaz olsa işlemci kullanımınız yüzde 95 90ları görürdü ki 2070supere 3600xin darboğaz yapması imkansiza yakın
  8. T

hocam 2070 super 1080p için çok güçlü bir kart ondan dolayı kaynaklanıyor olabilir fpsiniz gayet iyi
  9. T

1080p de oynuyorsanız normal gibi geldi bana
  10. T

SEYAHAT İZNİ YARDIM??

hocam boyum 1.80 xd uçakla gitmeyi planlıyorum net bir bilgi bulamadım hiç bir yerde 1610028288 teşekkürler
  11. T

SEYAHAT İZNİ YARDIM??

Merhabalar, yaşım 17 Antalya'da oturuyorum çok yakın bir akrabam hasta kendisinin yanına gitmem gerek kuzenim 24 yaşında beraber gitmeyi planlıyoruz benim velim sayılır mı onunla beraber gidebilir miyim?
  12. T

Çözüldü✓ Vga debugled yaniyor?

Sorun cozuldu hdd kaynakli hddyi cikardigimda goruntu aldim.
  13. T

Hocam uzay montajda goruntu aldim diyorum?
  14. T

Arkadasima topladigim sistemde vga debugled yaniyor kasayi uzay olarak montajladim biosu gordum kasaya her parcayi montajladigimda display portu goruyor siyah ekranda kaliyor yardim edin 1608310609 @kandes22
  15. T

Çözüldü✓ Bilgisayarım da virüs var?

konu çözüldü format attım cevap veren herkese teşekkürler.
  16. T

Çözüldü✓ Bilgisayarım da virüs var?

Bu nedir kapatıyorum kapanmıyor siliyorum silinmiyor sanırsam ufak bir virüs bunu nasıl temizlerim?
  17. T

Yeni Ekran Kartı Sorunu !

eski driverları silin
  18. T

Kasadan monitöre her yerden elektrik çarpıyor

binanızda ya topraklama yok ya psudan
  19. T

İşlemcime oc yaptım ve PC açılmıyo

ah güzel kardeşim işlemcin mis gibi neden denedin ki voltajı ile oynadın mı? ne kadar verdiğini söyler misin?
Top Bottom