Arama sonuçları: *

1. xawentis

Hangi doktora gitmeliyim

Hocam ben korona virüsü olmuştum hem normal griptim hemde korona oldum 2 si bir vurdu bana öksürürken kalbime ağrı giriyordu ama nasıl bir ağrı yemin ederim acaba ölecekmiyim diye düşünüyordum vallahi billahi he bu arada doktora gitmedim. evde kaldım bol bol su içtim ve meyve yedim elhamdülillah...
  2. xawentis

aşı olmaktan korkuyorum

HAHAHAHA 1 SANİYE Mİ SÜRER ACISI 1 GÜN OLMASIN O BEN ALMAN AŞISI OLDUM KOLUMA 1 GÜN HATTA 1.5 GÜN BOYUNCA AĞRI OLDU
  3. xawentis

Yerli Aşının Adı "TURKOVAC" :d

İnşallah yapmaz virüsten kurtulacağız diye aşıdan ölmeyelim :)
  4. xawentis

Yerli Aşının Adı "TURKOVAC" :d

dostlarım benim önerim şudur ki aşı olmayın nedeni ise insanlarda sorunlar oluşturuyormuş tabii bu insandan insana değişir.
  5. xawentis

Stresli ve sinirli olanlara rahatlama taktikleri .

evet bak onu yazmayı unutmuşum müzikte insana iyi geliyor .
  6. xawentis

Ben teşekkür ederim dostum kendine iyi bak görüşmek üzere ❤️
  7. xawentis

var ya tam benlik adamsın aynı kafadanız bundan emin ol
  8. xawentis

Dostlarım biliyorum ki sizde benim gibi sinirli ve stresli olabiliyorsunuz size şimdi bir kaç şey söyleyeceğim şimdi sinirlendiğiniz gibi bir odaya çekilin rahatlamaya çalışın eyer evde bir olay çıktıysa anneniz veya ablanız kim olursa olsun sizin hakkınızda hala konuşuyorsa yani o olayın içinde...
  9. xawentis

Bir insanın ömrünü stres kısaltır mı?

Aynen öyle yap kafanı dağıt
  10. xawentis

dostum en kolayı ne biliyor musun bak sana söylüyorum eyer çok düşündüğünde başına ağrı giriyorsa sakin bir yere git evden uzaklaş ne biliyim sahile git veya gez kafanı dağıt yani kendini meşgul etme beynini rahatlat ben böyle yapıyorum bende çok stresli bir insanım hatta ben sinir hastası gibi...
  11. xawentis

( stres ) insanın ense tarafına egzama çıkartır .
Top Bottom