Arama sonuçları: *

1. xawentis

Bugün asgari ücret açıklanıyor !

Asgari ücretin olması gereken tutar. 12.250 TL olması gerek bu tutarın ise yıl sonunda değişmesi gerekiyor.
  2. xawentis

Öneri EKONOMİ çok güzel :)

Sen çıkar bakalım telefonu nu
  3. xawentis

Dostum ben ne diyorum sen ne diyorsun gözünü sevdiğim
  4. xawentis

1 Dolar : 11.01 1 Euro : 12:52 Şimdi herkes neyin ne olduğunu elhamdülillah biliyor. affedersiniz ülkenin içine ettiler Bilgisayar dahi alamıyoruz . he alabiliyoruz ama çöp bir bilgisayar alıyoruz yurt dışında 10.000 TL adam köpek gibi sistem topluyor biz burada RTX 2060 sistemi zor...
  5. xawentis

Araba fiyatında bilgisayar alıyoruz size de komik geliyor biliyorum :)

öyle Valla 1634980943 Benimde zoruma gidiyor dostum ondan zaten böyle bir konu açma istediğinde bulundum
  6. xawentis

Ne güldüm şu yoruma ya :LOL:
  7. xawentis

Zaten bekliyoruz ama dediğin gibi çok bekleriz
  8. xawentis

Fotoğraflarda gördüğünüz gibi Maalesef korkunç rakamlar var ya-hu arkadaşlar benim zoruma paramızın değersiz olması gitmiyor bir insan bilgisayar hayal ediyor ya-hu bilgisayar arkadaşım BİLGİSAYAR aslında en kolay alınacak bir alet evet ucuz bilgisayarlar var ama onlar affeylesin ( ÇÖP ) kimse...
  9. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim <3
  10. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Nasıl yapıcağımı bilsem kapatacam
  11. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Okudum evet bunlar oldu dava yeme gibi bir şansı yok istersen araştırabillrsin gerçekten oldu CHP Atatürkün izninden filan gitmiyor terbiyesizleşmeye başladı araştır dostum gerçekten araştır Atatürk şimdi ki CHP yi görse hepsini İdam ederdi bundan emin ol 10 yakın çocuk tecavüz edildi he hepsi...
  12. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Dostum neden dava yesin
  13. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Herkes biliyor dostum yapacak bir şey yok maalesef
  14. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Haklısın da ne diyeyim dostum ülke bu şekilde yaşamaya çalışacağız artık
  15. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Dostum bütün insanlar aynı değildir . ırkçısıda var iyi niyetliside . 1624087164 Söyle bir parti ismi ona verelim oyumuzu ? parti tutmuyorum bu arada sadece soruyorum
  16. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

kendin'de diyorsun vergi alınıyor diye dostum bir şey yapamazsın elinden bir şey gelemez eyer vergiyi kesersen ülke batar . ülkemiz zaten vergiler ile ayakta kusura bakma ama sıçmak bile vergi sifonu çektiğinde vergi alınıyor hayatın gerçekleri var yapabileceğimiz bir şey yok
  17. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Dostum geçinememek normal bende geçinemiyorum Lise mevzunuyum adam akıllı iş bulamadım
  18. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Dostum bütün ülkeler vergi alıyor bak güzel yazmışsın ama vergi konusunu artık bir kenara attın bütün ülkeler vergi alıyor 1624086533 Geçen bir video izledim adamın zihniyeti aynı hangi partili olduğunu söylemeyeceğim param yok diyor açım diyor adamın elinde araba anahtarı var :D
  19. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

Elbet düşecek dostum inşallah ta düşer de istediğimiz Bilgisayar parçalarını alırız artık
  20. xawentis

Dolar Ne Zaman Düşer?

aynen işte bende onu diyorum adam kendisi söylüyor evet ben yaptım diye ama bizimkiler ( yalan söylüyor yapmadı öyle bir şey :D )
Top Bottom