Arama sonuçları: *

1. Y

Balkanlara kışın gidilir mi?

konu hakkında bilgim yok fakat fiyat ne kadar
  2. Y

sarı site çalışmıyor

adamlar domaini kaptırmış süresi bitince yenilemeyi unutmuşlar abdli bir şirket almış alan adını şaka gibi :D
  3. Y

turkcell telefon hattımda ping var

turkcell kullanıyorum pingim sabit 30 müşteri hizmetleri herhangi bir şey yapabilir mi daha önceden bimcell falan kullanıyordum bu kadar yüksek değildi pingim
  4. Y

paranın sahte olup olmadığını nereden anlayabilirim

arkadaşlar biliyorum soru tuhaf olabilir ama yarın ilk kez bir telefon bayisinde işe başlıcam kasaya geçmem istenirse nakit para alırken paranın sahte mi gerçek mi olup olmadığını nasıl anlayabilirim ciddi soruyorum
  5. Y

satın aldığım ürünlerin kutularını saklıyorum para eder mi

2020 de bir rx570 li sistem almış satmışım garanti falan kalmamış onlardan bahsediyorum :D
  6. Y

atmaya kıyamıyorum odam bit pazarı gibiydi bugün temizledik zar zor :D
  7. Y

örneğin ekran kartı kutusu anakart kutusu yeni nesil kutular eski değil alıcısı olur mu bir ara sarı sitede görüyordum sadece kutu satıyorlardı :D
  8. Y

sistemi sattım h.o g.o?

teşekkürler
  9. Y

sistemi sattım h.o g.o?

yaptık bişeyler bilmeden :D
  10. Y

sistemi sattım h.o g.o?

valla ucuza bıraktığımı düşünüyordum da şaşırdım buradakilerin tepkilerine :D
  11. Y

sistemi sattım h.o g.o?

iş yerinde bir abi var onun kardeşine 37 yaşında adam :D
  12. Y

sistemi sattım h.o g.o?

hahaha normale sattığımı düşünmüştüm kazıklamış mıyım harbiden :D
  13. Y

resmin fhd olanı lazım

bulabilir misiniz telefondayım bulamadım
  14. Y

sistemi sattım h.o g.o?

neden
  15. Y

sistemi sattım h.o g.o?

MSI MAG B560M MORTAR WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5066MHz (21 ŞUBAT 2022 TARİHİNDE ALINDI GARANTİ DEVAM EDİYOR) GAMETECH 550W +80 PLUS PSU (26 OCAK 2021 TARİHİNDE ALINDI GARANTİ DEVAM EDİYOR) Intel Core i5-11400F 6 CORE 12 THREAD (2 ŞUBAT 2022 TARİHİNDE ALINDI GARANTİ DEVAM EDİYOR) SAPPHIRE...
  16. Y

valorantta magpie veya losless scaling kullanımı fps arttırır mı

işlemci i5 11400f ekran kartı 6500xt magpie veya losless scaling valorantta fps arttırır mı
  17. Y

yayın için obs 6500xt ekran kartı görünmüyor

işlemci görünüyor sadece ekran kartımdan yayın vermek istiyorum fakat ekran kartı seçeneği görünmüyor bütün sürücüler güncel
  18. Y

athlon silver 3050e işlemci ve 4 gb rame windows yerine prfmns işletim sistemi

önerisi yapar mısınız rica etsem
  19. Y

setcard içerisindeki para nakite çevrilir mi?

yeni bir işe başladım setcard verdiler içerisinde yemek parası var fakat çalıştığım bölgede setcard ile ödeme kabul eden yemek yiyebileceğim yer yok denecek kadar az yemek kartının içindeki bakiyeyi nasıl nakit paraya çevirebilirim
Top Bottom