Arama sonuçları: *

1. Y

Oyun için 10 mu 11 mi?

windows 10 home at geç fazla da kurcalama
  2. Y

format esnasında 0x80070057 hatası

format atamıyorum bu hatayı veriyor acil yardım edin lütfen
  3. Y

b450m s2h anakartta secure boot açınca siyah ekran oluyor

giremiyorsun ki biosun çöküyor yeni bios yüklüyorlar güncellemeyle alakası yok
  4. Y

yetkili servise yolladım yeni bios yüklediler bios çökmüştü sanırım başka çözümü yok
  5. Y

mağazada bir pc şifre güncellenmiyor

denedim olmuyor maalesef
  6. Y

böyle diyor hocam
  7. Y

arkadaşlar müdür benden mağazamızdaki bütün bilgisayarın şifrelerinin aynı olmasını istedi bir bilgisayar dışında diğer tüm bilgisayarların şifrelerini aynı yapabildim müdürün belirlediği şifre 11 haneli bu kalan son bilgisayar 11 haneyi kabul etmeyip (parola güncelleştirilemiyor, yeni parola...
  8. Y

win 10 kurarken hata veriyor

UEFI modunda zaten üstelik laptoptayım son kez deneyeceğim olmazsa senin dediğine bakacağım
  9. Y

win 10 kurarken hata veriyor

çözümü nedir acil lütfen ilk defa karşılaştım
  10. Y

Lenovo T430 laptopa işletim sistemi önerisi

Linux Mint kurabilirsin.
  11. Y

masaüstü ve oyun çözünürlüğü sorunu

masaüstünü 1080 oyunu 1024 de oynuyorum oyundayken alt tab yapınca masaüstü çözünürlüğüm 1024 olarak otomatik ayarlanıyor ve 144 hzden 120 hzye düşüyor yenileme hızı amd software üzerinden tam panel veya ekran en boy oranını koru yaptığımda da çözülmüyor ekran kartım 6500xt bunu nasıl...
  12. Y

windows 11 single langueage görüntüleme dilini nasıl değiştirebilirim

windows 11 görüntüleme dilini türkçeden ingilizce yapmak istiyorum fakat windows 11 single language kurulu format dışında ne yapabilirim
  13. Y

işlem merkezi açılmıyor yardım

windows 10 da işlem merkezi açılmıyor tıkladığımda fare dönüyor fakat hiçbir şey olmuyor format atacak zamanım yok lütfen çözüm varsa söyleyin internetteki çözümler işe yaramadı sağ alt köşedeki bildirimlere bastığımda hiçbir şey açılmıyor yardım edin çok acil
  14. Y

iyi akşamlar windows 11 kurup valorant oynayayım dedim valorant açılmadı youtubeda videoları izledim forumlarda yorumları okudum secure boot açtıktan sonra ekran simsiyah oldu ve görüntü gelmedi bir daha anakartı garantiye yolladım ve tekrar bios yüklediler ancak ben windows 11 de valorant...
Top Bottom