Arama sonuçları: *

1. yorumsizdeTR

Max 5k valo cs oynatan ilerde yükseltebileceğim hazır sistem

Haklısın benim önermemim sebebi 'ilerde sağlamlaştıracagim' dediği için demiştim
  2. yorumsizdeTR

Arttırabilirse alabilir ben olsaydım xxxx yapardım diyorum kendi fikrimi belirttim bu kadar duyar kasicak durum göremiyorum
  3. yorumsizdeTR

İdarelik bir ekran karti ile kullanıp sonra iyi bir şey alabilir 1658347502 Dostum 5600x in içinde dahili ekran kartı var sanıyordum k.b 5600g ile karıştırmış olabilirim ama ben olsam 5600 x ve valo açacak ucuz ekran kartı ile idare edip sonu güzel bir ekran kartı alırdım kendi şahsi fikrim...
  4. yorumsizdeTR

İlerde upgrade yapabilecek sistem arıyormuş arkadaş benim şahsi fikrim en iyi ilerde upgrade yapılacak işlemci 5600x şimdi ekran kartsız toplasa ilerde güzel bir ekran kartı takip 10 numara sistem ayarlar
  5. yorumsizdeTR

Ekran kartsız topla anlamında demiştim büyütmeye gerek yok herkes kendi fikrini belirtiyor
  6. yorumsizdeTR

En mantıklı olan 5600x toplamak ileri dönük istiyor arkadaş belki ilerde 3060 takacak 1658262443 Bütçeyi artırıp 5600x li toplamak en mantıklısı bana göre kendi fikrim
  7. yorumsizdeTR

Ben olsam bütçeyi artırıp 5600x li apu toplardim
  8. yorumsizdeTR

Game garaj haftanin sistemi indirimleri (6k butceye soyleyecem)

2 senedir bekliyorum anla beni :(
  9. yorumsizdeTR

ne zaman çıkcağı belli değilki belki ay sonu ben beklemeyip gamegarajdan 1650 alabilirim
  10. yorumsizdeTR

6-7k hazır sistem önerisi

cuma gününden sonra alabilirim hocam gamegarajdan mı alayım yoksa king 5 sizce ayın kaçı gibi çıkar
  11. yorumsizdeTR

6-7k hazır sistem önerisi

abdullah abinin yeni çıkacağı sistem mi
  12. yorumsizdeTR

hocam youtube da kanallardan f\p sistem gelicek mi yoksa gamegarajdan alalım mı
  13. yorumsizdeTR

Ryzen 7 5800x + 3060 ti lı sistem nasıl?

Siz bilirsiniz sistem güzel minimum 4 sene güncel oyunları rahat açar
  14. yorumsizdeTR

Fanatikliğe gerek yok sanıyorum hangisi daha performanslı ve ucuzsa onu alın i5 10400f R5 3600 daha ucuz fakat ondan daha performanslı
  15. yorumsizdeTR

https://www.gamegaraj.com/urun/gt301-5t10-k/ bunu alın bence 3 k cebinizde kalsın SSD i a2000 Kingston ile değiştirip alın
  16. yorumsizdeTR

İşlemci 5800x yapın önerim besleyemeyebilir 3060ti bütçeniz varsa eğer bana pahalı geldi sistem gamegaraj bakın 12 k ya var 3060ti
Top Bottom