Arama sonuçları: *

1. Y

Çoğu Oyuna Gireceğim Sırada Oyun Kapanıyor.

hayır hocam daha yeni aldım ekran akrtını valorant lol gibi oyunları rahatça açıyor hemen
  2. Y

Çoğu Oyuna Gireceğim Sırada Oyun Kapanıyor.

Arkadaşalr birçok oyunda başlaya bastıktan sonra oyun bekleme ekranında bir anda kapanıyor. Bu neden olabilir yardımcı olrusanız çok sevinirim. Çoğu oyunu oynayamıyorum. oyunlar: gta 5, rainbow, daha da baksam açılmayacak oyunlar var. bir de control oyununda da giriş ekranıdna directx 11...
  3. Y

DX 11 DESTEKLİ OYUNLAR AÇILMIYOR

directx
  4. Y

DX 11 DESTEKLİ OYUNLAR AÇILMIYOR

RX 6600 ekran kartım var. gta 5 e girmeye çalıştığım zaman story moda tıkladıktan bir süre sonra oyun kapanıyor. Aynı şekilde control oyununu dx 11 ile başlattığım zaman oyuna başla dedikten bir süre sonra oyun kapanıyor. fakat control oyununu dx 12 ile aç dediğim zaman sorunsuz bir şekidle...
  5. Y

Gta 5 Oyuna Gi̇recekken Bi̇r Anda Kapanıyor?

ekran kartı driver ı sons ürüm hocam
  6. Y

Monitöre Görüntü Gelmiyor.

Ekran kartına taktım hocam
  7. Y

Monitöre Görüntü Gelmiyor.

Arkadaşlar XFX 5500 xt 8gb ekran kartım ve ryzen 5 3500 işlemcim var. Sadece işlemci termal macununu yeniledim ve kasadaki tozları aldım. Kasayı çalıştırdığım zaman her şey aktif bir şekilde çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. Sebebi ne olabilir i?
  8. Y

hangi driver
  9. Y

Öncelikle selamun aleyküm. ben GTA 5 i açmaya çalıştığımda story modu seçtikten sonra oyun yükleniyor dedikten bir süre sonra kapanıyor. Sonrasında her neyse dedim control oyununa girdim ve giriş ekranında directx 11 ile oyunu başalt dedim. aynı GTA daki gibi yeni oyun başlat dedikten bir süre...
  10. Y

Bazı Oyunlarda Fare Donarak Hareket Ediyor

şu konuya bi bakarsanız çok sevinirim abiler ablalar. kendim imkansız çözemeyeceğim
  11. Y

Bazı Oyunlarda Fare Donarak Hareket Ediyor

Arkadaşlar lol oynarken mouse harket ettirtiğim zaman takıla takıla laglı bir şekilde geliyor. oyundan 300 fps alırken böyle bi saçmalık yaşıyorum. aynı şekilde discordda biri yayın paylaştığında ekranı büyütüp izlediğimde yine aynı şey oluyor. lütfen ayrdımcı olun kafayı yedirtiyor adama.
  12. Y

GTA 5 Story Mod Giremiyorum

Arkadaşlar GTA5 i başaltmak için story moda tıklıyorum. sağ altta loading stroy mode yazıyor ve oyun bir süre sonra kapanıyor. ne yapabilirim?
Top Bottom