Arama sonuçları: *

1. yufuscuk

YouTube kanalım haksız yere kapatıldı

Kesinlikle bir videonun başına 5 10 tane reklam koymasını biliyorlar
  2. yufuscuk

TİKTOK 5-10 DAKİKADA +50 TAKİPCİ KASMA (Android)

Hem ne gerek var kendin uğraş geliş yani ben mesela edit fln atıyom baya kendimi geliştirdim eski bi tane hesabım vardı tabi o zmn nasıl uğraşıyom orda 10k takipcim olmustu zorda degil aslinda tiktokda gelişme
  3. yufuscuk

TİKTOK 5-10 DAKİKADA +50 TAKİPCİ KASMA (Android)

Bunlar sonra hesap bilgilerini fln çalıyor diye biliyorum
  4. yufuscuk

Sosyal medyaya dair herşeyini kaybetmek

Nasıl oldu böyle bir şey ben geçen bana lazım olan herşeyi bir kağıda yazdım güvenceye almak için
  5. yufuscuk

Sosyal medyaya dair herşeyini kaybetmek

Açıkcası hesaplarıma emek vermediğim sürece bir şey olsa üzülmem ama steam veya epic hesaplarında oyun satın aldıysam gittiyse zarardayım iyi bir şey değil
  6. yufuscuk

Youtube Kanalım Çalınmış Mı?

Evet ben reportlamadım ama gitti youtube studiodan düzenledim şifre flnda değistim yani benim için önemli editler yapıyodum minecraftta ve baya zorlanıyordum uğraşıyordum bir şey olsa emeğim gider
  7. yufuscuk

Yok yüklenmemiş sadece sabitlemişler sanırım öne çıkanlara hocam düzelttim hemen şifremi değistim doğrulamaya önem vermemiştim doğrulama yaptım videolar silindi öne çıkanlarda şuan düzeldi evet minecraft apk kullanıyordum ve telefonda bi gariplik vardı sildim şuan
  8. yufuscuk

Ben şuan hesabın şifresini degistirdim ondan sonra dogrulama yaptim tum apk dosyalarınıda sildim ve hesaba girebiliyorum calinsa giremezdim bence 1652210560 Düzelmiş hesabım şimdi videolar fln kalktı iyiki şifreyi degistim dogrulama yaptim 1652210613 Hocam sizce hangi sebeple reportlayayım
  9. yufuscuk

Apk derken minecraft'dan böyle bir şey olmuş olabilir mi root kullanmıyorum
  10. yufuscuk

Şimdi reportlayacağım peki ana sayfamdan bu videoları nasıl kaldırabilirim
  11. yufuscuk

Para kazanmıyorum o kadar takipçim yok ben şifremi değistim doğrulama yaptım şuan hesaba girebiliyorum çalınmış olamaz ama bu videoları nasıl kaldırabilirim ben başka bir hesaptan baktım benim kanalımda böyle videolar başka cihazlardanda gözüküyor benim içeriklerim değil uyuşmuyor silmek...
  12. yufuscuk

Değistim dogrulsma fln da yaptım ama videoları nasıl silebilirim?
  13. yufuscuk

İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum doğrulama yaptım şifremi değistim şuan hesaba girebiliyorum ama bu videolat nerden geldi?
  14. yufuscuk

Doğrulama yaptım ve şifremi değiştirdim bu sacma videolar nerden geldi?
  15. yufuscuk

Arkadaşlar bugün kanalımı kontrol edeyim dedim ana sayfada böyle videolar var ben bu adamı bilmiyorum takip etmiyorum sizce kanalım çalınmış mı?
  16. yufuscuk

BUGÜN D.A FORUMUN 2. YILI

Zaman çok hızlı geçiyor♡♡: )
  17. yufuscuk

Ücretsiz Discord Nitro Kazandım

Kim verdi? 1639074446 Dolandırıcılık olabilir 1639074475 LAIAHSHSHHSHSJSS ln başı okumamışım Steelseries gormedim
  18. yufuscuk

Telegram Güvenlimidir ?

Ben 2 yıldır kullanıyorum kesinlikle güvenilir
  19. yufuscuk

Youtube da içerik üretmeyi düşünüyorum sizce hangi içeriği seçim

Oyun bence 1637175606 Youtubeda öne çıkmak istiyorsan kendi öz içeriklerini de üretmeye çalış
Top Bottom