Arama sonuçları: *

1. yunusbeyer

Rehber Hem Görüntün Mükemmel Olsun, Hem FPS'in Düşmesin! Resimli Bir Şekilde Anlattım.

Son kez not düşüyorum: Uygulayacağınız her oyun için dosyanın farklı bir kopyasını oluşturun. Birden fazla oyun için aynı ayarı kullanınca bir oyun için ayar yapınca her oyun için aynı ayarı kullanmış oluyorsunuz ve bir oyuna uyan ayar diğer oyuna uymayabiliyor.
  2. yunusbeyer

Rehber AMD kartlarda 144 Hz monitör kullanımında boşta sıcaklık düşürme rehberi

Siyah ekran bios ile alakalıydı fixlendi sürümünüzü kontrol edin hocam
  3. yunusbeyer

Watch Dogs 2 İnceleme

1 hiç oynanmaz 1592135660 Gameloft un android platformunda adını unuttuğum bi açık dünya oyunu vardı girer girmez kalitesi onu anımsattı
  4. yunusbeyer

Rehber Hem Görüntün Mükemmel Olsun, Hem FPS'in Düşmesin! Resimli Bir Şekilde Anlattım.

Haklısın ama dediğim gibi sordurmak lazım Mehmet abi. Uzun zamandır TruckersMP'de kullanıyorum ben mesela.
  5. yunusbeyer

Rehber AMD kartlarda 144 Hz monitör kullanımında boşta sıcaklık düşürme rehberi

Yararlı konu bir gün 144hz monitörüm olursa bakarım :)
  6. yunusbeyer

Aldığım fotoğrafların çoğunu paylaşamıyorum. Paylaşabildiğim bir ETS2 görüntüsü: Menü için kb idare edin :)
  7. yunusbeyer

Opera'nın exe dosyasını yükleyemedim. Firefox'ta sanki çalıştı gibi ama menü yok ortada. Bize youtube' a giren daha farklı bir şey lazım.
  8. yunusbeyer

Genel olarak oyunlara uygulayabileceğiniz bir ayar dosyası paylaştım. Yukarıda anlattığım şekilde uygulayabilirsiniz. Diğer efektleri bilebilmek için biraz ingilizce ve denemek gerekiyor ama çok fazla kurcalamanızı tavsiye etmem.
  9. yunusbeyer

Genel Genel olarak ban sebebi teşkil etmeyecektir. Bazı oyunlar için çok şüpheli iseniz o oyunla ilgili forumlara sorabilirsiniz. Youtube hakkında bir fikrim yok maalesef. Aklıma tarayıcıya uygulama fikri geldi, deneyelim mi :)
  10. yunusbeyer

Kimimiz bazı oyunları düşük ayarlarda oynuyor, kimimiz ise en yüksek ayarlardan bile tatmin olmuyor. Bunun için size FPS değerine hiçbir etkisi olmadan görüntüyü mükemmel bir hale getiren programın kullanımını resimli bir şekilde anlatacağım ve kendim kullandığım grafik ayarını paylaşacağım...
Top Bottom