Arama sonuçları: *

1. zerolite

yayın açmak için kaç bit vermeliyim

Twitch partner 8000, iştirak ve yeni yayıncılar 6000 bitrate verebiliyor
  2. zerolite

47 Mbps download ve 14Mbps upload ile yayın açabilir miyim?

Partner bir yayıncı değilsen 6000 bitrate üstü veremezsin zaten, 6000 bitratte o internette verilebilecek bir değer. 1080p 60fps yayın verebilirsin ama bitrate az olduğu için 1080p yerine 936p vb şeyler deneyebilirsin.
  3. zerolite

Twitch OBS açınca fps düşüyor

Yayını ekran kartından veriyorken bu kadar düşüş yaşanması ilginç, birde işlemciden vermeyi denedin mi?
  4. zerolite

Twitch Twitch de ekrana tıklanabilir reklam çıkıyor

Peki gösterdiğim ekranda mı çıkıyor?
  5. zerolite

Şu an 10-15 dakikadır gözükmüyor bir şey. Sende ne tür reklamlar çıkıyor? 1xbet izlediğim turnuvaya sponsor ben onların ekrandan sandım meğerse benimle alakalıymış.
  6. zerolite

Tıklanabilir reklam mı hocam? bende DNS farklı diye de bu çıkıyor olabilir.
  7. zerolite

Hocam 1xbet falan çıkıyor bir işkillendim bütün uzantıları devre dışı bıraktım twitch ile ilgili. 1695587830 Tıklanıyor dimi? tıkladım abuk subuk sitelere falan atıyor çünkü.
  8. zerolite

Dostlar selam, twitchte ekranım bu tarz reklamlar çıkıyor. Virüs mü anlamadım sadece twitchde çıkıyor ve bir süre sonra gidiyor falan
  9. zerolite

Twitch yayını yaparken yayın pikselleşiyor

Partner yayıncı değilsen max 6000 bitrate alır, 6000 bitrate'te çamur gibi olması enteresan.
  10. zerolite

Youtube Youtube arama yapınca "hiçbir sonuç bulunamadı" hatası

hayır çalışmıyor arama direkt, sadece bu hesaba özel bir şey yani sizin link atmanız sorunu değiştirmeyecektir.
  11. zerolite

şu konuyu bir kere daha okusana hocam
  12. zerolite

Dostlar bu şekilde hata alıyorum, herhangi bir filtre vs yok bi anda gitti. Diğer hesaplarımdan vs girebiliyorum ancak bu hesaptan ne telefonda ne de bilgisayarda arama yapamıyorum.
  13. zerolite

twitchte yayın tekrarı bırakınca hata alıyorum

DMCA Strike o hocam, yayında bulunan şarkı sahiplerinden 3 kere DMCA yersen perma ban yersin. Ancak bu ses kesilenlerde oluyor mu onu bilmiyorum.
  14. zerolite

Evet teliften dolayı kısıyorlar, ancak teliften dolayı sorun yaşamaman için kıstıklarını düşünüyorum. Ben bir sorun olacağını sanmıyorum, bir kaç büyük yayıncının bu şekilde yayın tekrarlarını görmüştüm.
  15. zerolite

Sorun yaratmaz diye biliyorum ancak çok kafaya takıyorsanız yayın tekrarlarını silebilirsiniz.
  16. zerolite

Obs Açınca Fpsin Çok Düşme Sorunu

Ben AMD ekran kartı kullanıp işlemciden veriyorum sanırım benlik bir durum değil :(
  17. zerolite

Ben stabillik olarak streamlabsi daha çok beğeniyorum hocam, hiç bir sıkıntı yapmıyor obste genelde sorunlar oldu bende hep. OBS'inde stabil sürümünü tutturmak lazım sanırım.
  18. zerolite

O zaman yazılımsal bir sıkıntı var hocam, Streamlabs dener misin?
  19. zerolite

Sistem özelliklerin neler? yayın yaparken işlemciyi kullanır bu yüzden olur. Veya ekran kartı verdiysen o yüzden olur.
  20. zerolite

Twitch Jahrein İtopya (B)İndirimleri Yayını

Adam sponsoru b*k gibi ürünler mi desin hocam? ayrıca Jahrein gerçek indirim olmayan ürünlerde genelde itopya tarafını arayıp daha da indirim talep ediyor. Tabii bu bir savunma değil ama adam sponsorunu kötülemez zaten.
Top Bottom