Arama sonuçları: *

1. furkangorur

ilk kez böyle bir şey oluyor. Amazon kargo

amazondan telefon aldım 3.gün İzmit'ten Hatay'a gönderilmek üzere kargolandı Fakat 4.gün kargo İzmit'ten, İstanbul'a gönderilmiş. Yani ters istikametten gitmiş. Normal de yol üstünde falan dursa Hatay'a doğru gelirken tamam derim. Sizce niye böyle oldu. Amazondan bir ürün alınca aynı gün ya...
  2. furkangorur

Bu modem fiber destekliyor mu?

Bu modemi aldım. Evde fiber İnternetim var Amazondan aldım fakat hepsiburada da bir satıcı fiber desteklemiyor dedi. TP-Link Archer VR400, AC1200 Mbps Kablosuz Dual-Band MU-MIMO Fiber/VDSL/ADSL Modem Router
  3. furkangorur

Hangisini alayım (şarj edilebilir pil)

Hangisini alayım? Evde 2 adet duracell 750 Mah şarj edilebilir pil mevcut mouse için kullanıyorum. Duracell 750 Mah Gp 950 Mah Pilöneriniz?
  4. furkangorur

Defacto ile 500 TL ve daha fazla indirim! ( %20 + %10 + %7,5 + 20 + 5/10 )

Nays kartınız ile yapacağınız defacto alışverişlerde %20 indirim sunuyor. Bu indirim tutarı max 500tl ile belirlenmiş (ilk siparişte) Nays kartınızı girdiğinizde direk indirim olarak gözükmesi lazım. Gözükmüyorsa bazı ürünleri çıkarıp deneyin. Ben çorap ve boxer eklediğimde indirim gözükmedi...
  5. furkangorur

Amazon 400TL üstü alışverişe 80TL indirim kodu Zibuzu!

Zibuzu indirip kayıt olun veya giriş yapın. Anasayfada direk karşınıza çıkar tıklayıp kodu alabilirsiniz. 30 kasıma kadar kullanım süresi var 400tl ve üzeri alışverişte 80tl indirim uyguluyor. Kara cuma için bekletmenizi öneririm.
Top Bottom